Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Tip igre

Go down 
4 posters
AuthorMessage
.::AoD::.Almir




Broj poruka : 28
Datum upisa : 2012-02-25
Godina : 39
Lokacija : Bosna

Tip igre Empty
PostSubject: Tip igre   Tip igre I_icon_minitimeMon Apr 30, 2012 7:23 am

Dsta nasih clanova igra "SD" A kod nas u serveru je tdm tip igre.
Moje pitanje za sve vas i vase misljenje o tome:
na primjer da stavimo na jednu od mapa u glasanju :SD I TDM
Koje bi vi to mape zeljeli i dali ste za ovo uopste??

S POZDRAVOM ALMIR
Back to top Go down
https://angelofdarkness.forumotion.com/
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Tip igre Empty
PostSubject: Re: Tip igre   Tip igre I_icon_minitimeMon Apr 30, 2012 10:38 am

Brate ja neznam.... kad sam pocinjao da igram ovu igru koju sad toliko igram igrao sam na serveru old boys koji i dan danas postoji . Na tom serveru je bilo raznih tipova igre npr igra se matmata i to je sd zatim ide lupam toujane to je tdm pa pa posle ima ctf pa hq (klasicno sa radio stanicom) i dm e sad kako bi mogli da napravimo taj raspored ili kad bi ga napravili ja nebi stavio da ima vote sto se mene tice mada je to za ostale igrace mozda malo i neprivlacno jer mnogi od njih i ne igraju te topove igre.
Sto se naseg servera tice moze on biti i sd i tdm svejedno je uvek nas je par na njemu... tako da neki napredak necemo postici sa tim kao sto sam rekao i gore. Inace nas SD tip igre mora da se prepravi jer ima nekih sitnica kao sto je spectator gde mozes da pratis igrace iz drugog tima kuda se krecu. Mozda jos nesto ima al ja to neznam Smile jbg. Neznam za to brate koliko je pozeljno zbog ljudi koji dolaze da igraju kod nas nisam pametan. A pretpostavljam da SD igram ili ti igramo jer kod nas slabo koga ima kao sto mozes da vidis i sam a i pricali smo pre neki dan o tome. Neznam jbg.

PS. Malo sam neaktivan ovih dana jer ima dosta posla radim pa nemogu da stignem na sve strane inace cim ovo zavrsim eto mene opet. Trudim se koliko mogu Smile jer samo i toliko mogu Very Happy salim se. Tip igre 4285547593
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Tip igre Empty
PostSubject: Re: Tip igre   Tip igre I_icon_minitimeTue May 01, 2012 5:57 pm

evo da i ja budem iskren....mislio sam vam to predložit pošto je moje mišljenje da bi možda mogli čak više ljudi privuč ako bi bio SD (čist bez chitera), nego ovako kad je TDM, tako da ja podupirem ovu ideju, ne zato jer volim SD nego zato jer mislim da bi mogli ostvarit veči broj ljudi na njemu
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Tip igre Empty
PostSubject: Re: Tip igre   Tip igre I_icon_minitimeWed May 02, 2012 10:10 pm

Nisam za to da se skroz ukine, ali da se stavi u mogucnost odabira, uz tdm, moze...
Back to top Go down
Sponsored content





Tip igre Empty
PostSubject: Re: Tip igre   Tip igre I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Tip igre
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: Pitanja i Predlozi-
Jump to: