Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Team & Server :)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Team & Server :) Empty
PostSubject: Team & Server :)   Team & Server :) I_icon_minitimeThu May 17, 2012 7:18 am

Pozdrav drugari pitanje ili ti predlog kako hocete to je ono sto sam hteo sam da kazem sinoc i da vam predlozim. Prvo cu da krenem od servera pa cemo posle o timu (klanu).

tacka 1. dnevnog reda: Server Smile

-Sto se se servera tice posto ovako ne ide kako smo radili do sad i malo je teze okupiti igrace da igraju na njemu da li cemo da pruduzvamo zakup servera ili necemo to sam hteo da vas pitam. U koliko zelimo da nastavimo sa serverom moj je predlog da nam server ima 16 slotova jer mislim da bi tako ipak imali sanse da nesto uradimo po tom pitanju a i da imamo server. Sto se servera tice zelim samo da cujemo misljenje da li cemo da nastavljamo ili ne zakup servera i da li bi mozda bilo bolje da uzemo ako cemo nastaviti 16 slotova?

tacka 2. dnevnog reda: Team Smile

-Zbog neaktivnosti clanova vecim delom i zbog nekih stvari o kojima smo do sada pricali a kako pravila tima nalazu a mi kao lideri nismo postupali po njima i vrsili sankcinisanje clanova ( tu najvise mislim na Dwixa, Mekimema i Snikersa razlog je je vredjanje drugih igraca ) sto pravila ne dozvoljavaju, naravno i zbog neprestanog cimanja u vezi ulazenja u klan itd zahteva i svega ostalog i naseg truda po najvise ( tu mislim na sebe Imija Gjura Almira i Xera ) aktivnosti na serveru na forumu kao i na svuda gde mozemo biti predlazem da se broj clanova smanji na min 5 sto obuhvata nas same kao i na par clanova koji daju doprinos timu i svojim ponasanjem zasluzuju da ostanu u njemu tu mislim na Tabija ( koji je se popravio), Martina, Bleka (trenutno je bez interneta) i naravno na Anitu koja je od svih clanova najaktivnija na serveru.
Znaci hocu vase misljenje o tome da li je moja ideja, predlog dobra ako jeste zelim da cujem sta vi jos mislite o tome ko bi mozda trebao da ostane u klanu i da to bude konacan broj koji ce nas klan da broji?

Ovo je ukratko o cemu sam zeleo da razgovarm sinoc sa vama tako da sam resio da to bacim ovde jer zbog cega nam u ostalom i sluzi forum naravno i nemam sta da krijem ni od koga to je ono sto mislim u ovom trenutku i zelim da cujem od svih sta misle o tome. Naravno nemam nista protiv nikoga samo gledam po zaslugama. Svi mogu dati svoj komentar sto se ovoga tice a posto znam sve o aktivnosti znam ko ce da vidi i ko ce da ostavi svoj komentar i misljenje o ovome.

Toliko o za sad tema je otvorena ostaje samo sta dalje raditi...???

Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
Imi

Imi


Broj poruka : 63
Datum upisa : 2012-02-25
Lokacija : Montenegro

Team & Server :) Empty
PostSubject: Re: Team & Server :)   Team & Server :) I_icon_minitimeFri May 18, 2012 10:33 am

Sto se tice servera - Ima jos vremena ,vidjet cemo ali ako budemo produzili 16 slotova je dovoljno ,mozda cak da imamo private server umjesto public , nebi se mnogo toga promjenilo.

Klan - Potpuno se slazem sa svim sto si napisao. Neki ne zasluzuju da budu dio AoD klana,ni svojim ponasanjem (zauzet sam ovih dana ali ima jedna hitna stvar da se rijesi kad se skupimo nas 5) , a druga stvar je sto ni na jedan nacin ne pokazuju da im je stalo do klana niti da zele bitti dio istog. (Ne igraju OK ,ne posjecuju forum - ne trazimo da pisu na forumu ali tu se nalaze sve informacije i novosti u vezi klana> Ne zanima ih isti kao sto ni ovo nece procitati da bi eventualno nesto promjenili).

Team & Server :) 3398954921

Misilm da cemo morati nesto naraviti po tom pitanju Miller. AoD je drugacije zamisljen, drugacije funkcionise i mislim da bi tako trebao i ostati - a trenutno idemo u pogresnom pravcu.
Back to top Go down
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Team & Server :) Empty
PostSubject: Re: Team & Server :)   Team & Server :) I_icon_minitimeFri May 18, 2012 8:50 pm

Imi wrote:
Misilm da cemo morati nesto naraviti po tom pitanju Miller. AoD je drugacije zamisljen, drugacije funkcionise i mislim da bi tako trebao i ostati - a trenutno idemo u pogresnom pravcu.


Naravno Imi slazem se to je tacno. Mozda nisam bio nesto bog zna sta jasan u ovome gore al sto se tice klana samo milsim da ju te pre svega sto tako mislim zasluzan nas trud gde se nas 5 trudimo cimamo i radimo po tom pitanju zelimo da budemo jedno, a druge ovde nista ne zenima svaka cast pojedinicima na trudu i zalaganju. Iskreno zbog tog razloga mi samo dodje da to uradim jer kao sto sam rekao nemam nista ni protiv koga samo hocu ako se vec mi zalezemo onda moraju i ostali ne bukvalno moraju samo da nam daju do znanja da je i njima stalo kao sto je stalo i nama da ovo funkcionise a ne samo dok ne udju u tim prvo pocinje cimanje danima kako sta mogu da udjem a zatim posle par dana nigde nikoga i jedino ispadne vazno da ja nosim tag .::AoD::.. . Jedino mi nece biti jasno zasto toliko cimanje prvo da udjes a posle ne dajes nista od sebe da bi ti opravdao sto si u timu i sta ih to u sustini toliko privlaci kod nas?
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Team & Server :) Empty
PostSubject: Re: Team & Server :)   Team & Server :) I_icon_minitimeSat May 19, 2012 6:45 am

što se servera tiće, meni paše kako god da je, samo mi je žao što nismo uspijeli ljude dobit na njega...

a što se tiče članova, moram priznati da sam jako razočaran u mnoge za koje sam ja dao glas da uđu u klan (snickers, rann,mekimemo...) jel se toliko teško držati pravila, jel toliko teško igrati bez wh,jel toliko teško biti pristojan??? meni to nije jasno niti če mi ikad bit...shvaćam da možeš izgubit živce, i sam izgubim puno puta, ali uvijek postoji drugo riješenje

uvijek sam bio za to da u klanu budu ljudi koji to i zaslužuju, a gore navereni po meni to ne zaslužuju
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Team & Server :) Empty
PostSubject: Re: Team & Server :)   Team & Server :) I_icon_minitimeSat May 19, 2012 8:30 pm

Istina... Nakon Snikersa mislim da bi trebali procistit klan i server produljit za 16 igraca samo... Imamo dobar mod..

Samo da kazem da mi je zao sto u zadnje vrijeme manje igram, ali jednostavno nemam vremena i kad imam tolko sam umoran da odem spavati... Jucer cak nisam ni finale lige prvaka mogao do kraja pogledati... Smile

Back to top Go down
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Team & Server :) Empty
PostSubject: Re: Team & Server :)   Team & Server :) I_icon_minitimeSun May 20, 2012 2:09 am

Drustvo koliko vidim u jendom se slazemo da broj clanova tima moramo da smanjimo i da od sad regrutovanje tj nove clanove primamo tek onda ako neko od nas vidi da je taj clan za nas tim sto naravno mora dokazri svojim pre svega poansanjem a zatim i postenom igrom. Zato vas molim da se ovde izjasnite koga zelitie da ostavimo u timu i da navedete razlog. Moji predlozu su sledece (kao sto sam rekao i gore u navedenom).

1.Anita ( Razlog je taj jer odkad imamo servera Anita je jedan od clanova koja je najredovnija na serveru i samim tim zasluzuje da ostane, naravno tu takodje ukjlucujem fer i postenu igru kao i ponasnje koje je veoma primerno.)
2.Taby ( Covek koji je se poravio od prvog puta i ( znate na sta mislim ) svojim ponasenjem postenom igrom i sa tim sto je dobar covek po meni takodje zasluzuje da ostane dalje sa nama)
3.Martin ) pre svega zelim da ostane jer nekako od pocetka igram sa njim posten dobar igrac i dobar covek, pretpostavljam da zbog obaveza prema skoli i malo mozda zbog toga sto se navukao na tenkice zanemaruje obaveze tima al eto kao sto sam rekao da zbog par razloga koje sam naveo zelim da ostanem kod nas)
4.Blek Stena ( Ne zbog razloga jer mi je rodjak ( verovatno znate da je i zbog mene napustio tim jednom prilikom ) vec zbog posetene igre i dobrog druzenja sa nama. Trenutno je bez interneta, ima obaveza radi i nije u mogucnosti da se druzi sa nama.)

To su moja cetiri igraca koje bih zeleo da zadrzim i ne zelim da ni na koga uticiem sa ovim samo sam dao svoje misljenje za koga mislim da zasluzuje da ostane.

Sto se jednog clana tice tu odmah zelim da kazem da zbog ne aktivnosti pre svega mislim na Jovana koga nema bas odavno, a protiv njega nemam bas nista dobar je momak, dobar i posten igrac al je neaktivan sto mu kod mene daje slabu prolazonost. Iskreno jedino je to problem.Takodje tu i dodajem Jointa kao ne aktivnog clana.

Diablo, Medman, Adis za njih trojicu nemam misljenje pretpostavljam da imaju obaveza zato ih nema jedino zameram veliku ne aktivnost. Od njih izdvajam jedino Medmana koji je pokazao u sta se moze i uveriti aktivnost na serveru.

Dwix... ne znam sta je sa njim odavno ga nema... ne aktivnost kao i pre svega par greseka gde tacno mislim na psovanje drugih igraca i prelaska nas preko toga nije se zaustavio i pored opomene na serveru. O cemu se radi i sta se sa njim desava neznam al moj predlog je da zbog psovanja moze da ide jer podsecam i taby je izasao iz klana iz tog razloga.

R4nN suvisno je govoriti bilo sta moj odgovor je OUT.

Molim da se izjaniste povodom ovoga i da zavrsimo sa ovim?
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Team & Server :) Empty
PostSubject: Re: Team & Server :)   Team & Server :) I_icon_minitimeSun May 20, 2012 3:28 am

Kao sto mozete da vidite napravio sam aplikasciju za glasanje od vas trazim da glasete za clanove koje zelite da ostavite u klanu. Clanovi sa najvecim brojem glasova ostaju. Vi odlucujete koga zeliti da ostavite u klanu.
Glasanje se odnosi samo na Admine tima
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Team & Server :) Empty
PostSubject: Re: Team & Server :)   Team & Server :) I_icon_minitimeSun May 20, 2012 8:36 pm

Ovako izgledaju rezultati glasanja i lista clanova koje smo odabrali da ostanu u timu. Nadam se da ste svi glasali? Ukoliko niste glasali ucinite to i ovde mi napisite da li ste glasali da bih konacno mogao da sredim roster Smile. Hvala.

Team & Server :) 57030705

Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
Sponsored content





Team & Server :) Empty
PostSubject: Re: Team & Server :)   Team & Server :) I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Team & Server :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [TDM] War Team
» [SD] War Team
» Team Members
» Prijava za team
» Team Admins

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: Pitanja i Predlozi-
Jump to: