Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 LJUDI

Go down 
2 posters
AuthorMessage
mekimemo7

mekimemo7


Broj poruka : 2
Datum upisa : 2012-03-13

LJUDI Empty
PostSubject: LJUDI   LJUDI I_icon_minitimeSat May 19, 2012 5:27 am

pozz svima jas sam mekimemo i sam doso da ja tu vas obavestim za to da napustam clan
zvog snickersa i r4an al to neznaci da se necemo gledati opet na codu doso sam tu da obavestim vas sve admine bicemo ok kako sto smo bili pozz .
Back to top Go down
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

LJUDI Empty
PostSubject: Re: LJUDI   LJUDI I_icon_minitimeSat May 19, 2012 6:32 am

Mekimemo ako mislis da je to resenje da ti izadjes iz klana zbog necega o cemu vec razgovaramo i pricamo onda u redu. Kao prvo obratio si se meni za to rekao sam ti da mi snimis demo ili da ga snimis sto si uradio i poslao Almiru. Kao drugo ja sam snimio Snikesa i vec rekao da sto se mene tice leti iz klana ( ovde na forumu ) a sto se tice R4nN neznam sta je problem sa njom nisi mi za nju rekao nista. Neznam da li si video al na forumu vec postoji demo sa Snikersom kako koristi wh i ja cekam da mi admini odgovore na moje pitanje ( nadam se u sto kracem roku ) i da pogledaju taj demo i da kazu sta misle o tome. Tebi hvala sto si nam skrenuo paznju na njga jer smo videli da koristi wh. U koliko je to tvoja konacna odluka da zbog njih napustas klan malo je cudno jer to se desilo juce prvi put koliko ja mislim i previse brzo reagujes. Razmisli jos jednom da li to stvarno zelis ako je u redu ne zelim da uticem ni nakakav nacin na tebe da ostajes jedino sto mogu da ti kazem da ce problem oko snikersa da se resi ukoliko vec danas i da on nece biti vise clan naseg tima. Ako nas napustas..... u stavari ti si nas vec napustio zao mi je sto je tako isplai hvala ti na druzenju i svemu druzimo se i dalje ok si decko nadam se da smo prema tebi kao adminu bili ok malo smo ti progledavali kroz prste al dobro sta je tu je vidimo se i nadam se da nas neces zabotravit.Hvala! Smile Pozzz vidimo se Smile
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
mekimemo7

mekimemo7


Broj poruka : 2
Datum upisa : 2012-03-13

LJUDI Empty
PostSubject: jjtgf   LJUDI I_icon_minitimeSat May 19, 2012 11:23 am

miller naravno da cemo da se druzimo al zbog vkvih kako ra4n i snickers vam se ocrnava klan sry naravno da cemo da se druzimo pozz Smile)))))))
Back to top Go down
Sponsored content





LJUDI Empty
PostSubject: Re: LJUDI   LJUDI I_icon_minitime

Back to top Go down
 
LJUDI
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: Obaveštenja/Notifications-
Jump to: