Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Dragi moji suborci

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Taby_po

Taby_po


Broj poruka : 17
Datum upisa : 2012-03-16
Godina : 31
Lokacija : Kakanj, Bosna i Hercegovina

Dragi moji suborci Empty
PostSubject: Dragi moji suborci   Dragi moji suborci I_icon_minitimeMon Jul 09, 2012 11:52 pm

Valjda niste zaboravili ovaj nick.. Kao prvo sve vas pozdravljam, nadam se da ste mi svi dobri, zdravi, da imate sex redovno itd.. Razz Nego, ja se stvarno izvinjavam, Milleru, Imiju, Almiru, Gjuri, Xer-u , ja stvarno nemam vremena za cod.. Od jutra do sutra sam u poslu, bas nemam vremena, i kad sam za racunarom to je par minuta, i to je sve.. Nadam se da nisam izbacen iz klana zbog neaktivnosti, znate i sami da sam bio tu uvijek kad sam imao vremena.. stvarno mi je zao.. Ako budem tu cim zavrsi sezona, nadoknadit ce se sve ovo.. Budite mi pozdravljeni.. Voli vas brat.. :*
Back to top Go down
Imi

Imi


Broj poruka : 63
Datum upisa : 2012-02-25
Lokacija : Montenegro

Dragi moji suborci Empty
PostSubject: kralju   Dragi moji suborci I_icon_minitimeTue Jul 10, 2012 1:49 am

Nismo te zaboravili Taby, avidim da nisi ni ti nas Very Happy Ovih dana i mi slabo igramo,svi nesto zauzeti na svoj nacin ,cesto nikog nema online. Na dam se da ce se to uskoro promjeniti, a ti samo radi pa kad bude... valjda neces zaboravit igrat do tad Wink
Fino od tebe sto si se javio, i ne brini u vezi klana. ,sve je OK. Vidimo se kad budes imao vremena . zz
Smile
Back to top Go down
 
Dragi moji suborci
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Srecan Bozic DRUGARI MOJI
» Dragi Prijatelji Sretna Nova 2013.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: Obaveštenja/Notifications-
Jump to: