Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Problem u nekom adminu ili sto?

Go down 
+2
XeroX
.::AoD::.Almir
6 posters
AuthorMessage
.::AoD::.Almir




Broj poruka : 28
Datum upisa : 2012-02-25
Godina : 39
Lokacija : Bosna

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeThu Nov 07, 2013 3:14 am

Ja vas molim xer i cat da mi pojasnite o sinosnjem problemu izmedju vas dvoje
sto se desava sa vama dok sam ja bio odsutan uh da ste mi blize obadvoje bi platili :laugh:  .
jos sam cuo da i ostali imaju nesto za rec neovisno jesu li admini ili ne eto ja bi volio da  se na ovo pise ozbiljno.
Back to top Go down
https://angelofdarkness.forumotion.com/
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeThu Nov 07, 2013 5:48 am

dogodilo se to da je CROlima (koji nebi smio igrat na Hantika Rifle ako se nju pita i prije jučerašnje situacije jer ima CRO u nicku) opsovao penis, više se ni ne sječam što toćno, i onda je krenuo napad na mene s njezine i Khamisove strane da što ja sad čekam, što ga ne kikam, a igrača prije njega sam kiko koji je također opsovao!
ja sam im reko da nisam vidio što je napiso, jer sam hvato score i nisam uopće čito ko što piše, al po svemu viđenom s njezine strane, ona meni nije vjerovala, pošto ja kako ona kaže nikad ne kikam nikog iz hrvatske lol!
to bi bilo to sa moje strane što se tiće situacije od jučer

a dalje, mene zanima, pa neka kažu sad i neka se izjasne, tko to ima problem sa mojim ponašanjem i mojim stavom da se ja ponašam ko leader, i sa kojim su oni to postupcima zaključili da se ja tako ponašam. po njezinom ima ih više, pa da čujemo
a između ostalog...za sve vas i jesam leader, osim 4 ljudi koji su iznad mene, tako na neznam u čemu je problem...jesam ja nekom nešto naređivo ili slično?

eto, nadam se odgovoru dotičnih neimenovanih članova
pozz X
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeThu Nov 07, 2013 12:24 pm

Ako nisi video sta pise,otkud znas da je reko penis?????jer je problem bas oko tog penisa nastao...ja se ne pitam xer,i nikad nisam rekla da zato sto ima cro u niku treba da se kika,mislim da kao sto kazes da si lider treba da znas pravila,nema nacionalizma!!!!ja to nikad nisam gledala ko je i odakle je,uopste me ne zanima,ama bas me boli uvo odakle su...a sto se tice kikanja,posto si sinoc jel te pobegao,pa nisi hteo razgovor da cujes do kraja,otkud ti znas dal ja kikam ili ne kikam,mozda ja to radim bez tvog znanja,sa ostalima kad su tu,uvek se konsultujem,ali sa tobom nisam,i mozda zato mislis da ja ne kikam nikog..druga stvar,ja i ti nismo cuvali ovcice,pa da kazes digla nos,bez mog prisustva,sve sto imas meni kazi u lice,na takvo ponasanje misle ti ljudi koji ti nece reci ni ovde niti bilo kuda,plus ta nervoza,svi smo mi ovde nervozni,ali ne reagujemo kao ti,jeste da nismo svi isti,to stoji,ali obuzdaj malo to...kao sto ja tebe nisam nikad uvredila,nemoj ni ti mene...jer ne prilici,barem meni...necu sa nikim da budem u losim odnosima u klanu,zbog nekih dragih ljudi ovde,sa kojima se znam jos od kako sam pocela cod da igram(ALMIR,MILER,IMI),jer ih cenim i postujem,jer su i oni i mene ispostovali...toliko od mene,necu vise nista reci na ovu temu:closed: 
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeFri Nov 08, 2013 1:10 am

Pozz svima,

Msm da treba malo da se smire strasti Smile

Nije vredno svadje Smile

No sto se tice situacije koju sam ja shvatio:

Bilo je to vece dva admina xerox i cat.

Ako jedan nije video sta je doticni igrac uradio drugi je bio tu Smile

Pa nek taj drugi ga izbaci, ili sta vec da mu radi Smile 

Nema potrebe za svadjom itd Smile

pozzz

Back to top Go down
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeFri Nov 08, 2013 3:06 am

aod cat wrote:
Ako nisi video sta pise,otkud znas da je reko penis?????jer je problem bas oko tog penisa nastao...ja se ne pitam xer,i nikad nisam rekla da zato sto ima cro u niku treba da se kika,mislim da kao sto kazes da si lider treba da znas pravila,nema nacionalizma!!!!ja to nikad nisam gledala ko je i odakle je,uopste me ne zanima,ama bas me boli uvo odakle su...a sto se tice kikanja,posto si sinoc jel te pobegao,pa nisi hteo razgovor da cujes do kraja,otkud ti znas dal ja kikam ili ne kikam,mozda ja to radim bez tvog znanja,sa ostalima kad su tu,uvek se konsultujem,ali sa tobom nisam,i mozda zato mislis da ja ne kikam nikog..druga stvar,ja i ti nismo cuvali ovcice,pa da kazes digla nos,bez mog prisustva,sve sto imas meni kazi u lice,na takvo ponasanje misle ti ljudi koji ti nece reci ni ovde niti bilo kuda,plus ta nervoza,svi smo mi ovde nervozni,ali ne reagujemo kao ti,jeste da nismo svi isti,to stoji,ali obuzdaj malo to...kao sto ja tebe nisam nikad uvredila,nemoj ni ti mene...jer ne prilici,barem meni...necu sa nikim da budem u losim odnosima u klanu,zbog nekih dragih ljudi ovde,sa kojima se znam jos od kako sam pocela cod da igram(ALMIR,MILER,IMI),jer ih cenim i postujem,jer su i oni i mene ispostovali...toliko od mene,necu vise nista reci na ovu temu:closed: 
pa ako se ne sječaš, khamis mi je ponovio, a ja sam od tebe još tražio potvrdu, na što si ti rekla da mi je reko on...tako da znam o tome toliko koliko ste mi vi rekli, odnosno on

druga stvar, rekla si da te boli briga od kud je tko...zašto onda prije par mjeseci kad sam ja kiko KOSOVO JE SRBIJA si rekla, ajde sad kikaj i CROlima jer on ima CRO u nicku, i nemoj reć da nisi to rekla jer jesi, nakon toga si se isto bila nafunjila na mene radi toga....što se kikanja tiće...meni nakon kikanja RC izbaci obavjest na server i svi vide da sam kiko nekog i vidi se razlog...tvoj nikad nisam vidio...ok, možda imaš mini admin, ne želim uopće u to ulazit, ali tako i ja mogu pobrisat rc i reć
pa da...ja Almire stalno nekog kikam al se ne vidi...boli me briga, nemoraš ti nikog kikat al nemoj meni onda srat
mene samo zanima di su sad ti ljudi koji imaju problem samnom i mojim ponašanjem...ok, smeta vam moje ponašanje, nećete ga gledat onda, al nemojte ni očekivat ništa od mene

i ja sam gotov s ovom temom pošto nitko nema ništa za reć!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeFri Nov 08, 2013 1:36 pm

za moj rcon zna almir,tako da nemoram tebi da se pravdam..ali evo gasim ga,brisem ga skroz iz kompa,nemoj niko da brine,necu da iskoriscavam tudje poverenje ,uz to vracam i nik,i moj otkaz u klanu,jer ne nameravam da se bakcem sa klincem,niti da ja kvarim moje druzenje sa ostalim clanovima zbog tebe,jer se ovo nece nikad zavrsiti,niti da se ja sa tobom nadmudrujem ko je sta reko i zasto je reko,ko je kikao,ko nije...ne trebaju mi uopste takva prepucavanja..najbolji ste klan,koji sam do sada videla od kako igram,i drzite se tako zajedno,super ste svi,sto bi reko xer nismo na istim talasnim duzinama, znam da je dobar decko,ali ja jednostavno stvarno nemam zivaca za sve ovo...ko prvi vidi od lidera,slobodno neka me izbrise iz klana,i sve sto je imalo veze samnom..videcemo se valjda,i pricacemo,naravno ko zeli....toliko od Cat!!!!pozzzz
Back to top Go down
.::AoD::.Almir




Broj poruka : 28
Datum upisa : 2012-02-25
Godina : 39
Lokacija : Bosna

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeSat Nov 09, 2013 5:03 am

aod cat wrote:
za moj rcon zna almir,tako da nemoram tebi da se pravdam..ali evo gasim ga,brisem ga skroz iz kompa,nemoj niko da brine,necu da iskoriscavam tudje poverenje ,uz to vracam i nik,i moj otkaz u klanu,jer ne nameravam da se bakcem sa klincem,niti da ja kvarim moje druzenje sa ostalim clanovima  zbog tebe,jer se ovo nece nikad zavrsiti,niti da se ja sa tobom nadmudrujem ko je sta reko i zasto je reko,ko je kikao,ko nije...ne trebaju mi uopste takva prepucavanja..najbolji ste klan,koji sam do sada videla od kako igram,i drzite se tako zajedno,super ste svi,sto bi reko xer nismo na istim talasnim duzinama, znam da je dobar decko,ali ja jednostavno stvarno nemam zivaca za sve ovo...ko prvi vidi od lidera,slobodno neka me izbrise iz klana,i sve sto je imalo veze samnom..videcemo se valjda,i pricacemo,naravno ko zeli....toliko od Cat!!!!pozzzz
Koliko puta moram reci da klan aod nema veze sa serverom hantika i tu su svi admini ravnopravni jedini admin koji moze odlucit samovoljno sam ja a ostali admini mogu predlozit nesto a ja i jiri cemo se konsultovat o tome.
Ja nisam zelio da iko ide negdje niti sam mislio to ali eto desi se sto se desi
u buducnosti ocekujte promjene,vjerovatno ija odlazim iz klana tako da potpuno nikakve veze klan nema sa serverom hantika.

Pozz Almir
Back to top Go down
https://angelofdarkness.forumotion.com/
.::AoD::.Almir




Broj poruka : 28
Datum upisa : 2012-02-25
Godina : 39
Lokacija : Bosna

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeSat Nov 09, 2013 1:55 pm

xer i cat ja bi vas molio da se rijesi ovaj problem u klanu
mislim da nema smisla ovo sve
eto ako vas dvoje ne nadjete zajednicki nacin da suradjujete kao admini u suzbijanju varalica i onih sto psuju.
ako to nemozete ja vas sve pozdravljam i vise me nikad necete vidjet ni cuti
dosta je meni ovog opterecenja nezalim ja to
ako se klan treba raspast zbog te svadje onda neka bude tako kako vi odlucite
sami birajte sto zelite a sto ne

Vas odgovor ocekujem za dva dana ako niste to u stanju od mene imate lijepi pozz
Back to top Go down
https://angelofdarkness.forumotion.com/
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeSat Nov 09, 2013 11:53 pm

ja problema nemam s nikim niti sam na koga ljut, što se mene tiće rješeno je sve, ali nije ni moralo doć do ovoga...prolema imaju očito drugi samnom i sa mojim ponašanjem, samo nitko ne želi ništa reć osim cat

nemora nitko nikud ić, nema potrebe za tim!!!
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
Khamis El Gaddafi

Khamis El Gaddafi


Broj poruka : 21
Datum upisa : 2013-10-23
Godina : 30
Lokacija : Indjija,Srbija

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeSun Nov 10, 2013 1:52 am

Znas kako X, ja sam almiru ispircao sta je bilo samo nisam hteo da pisem ovde ali posto vidim da govoris kako niko nista nece da kaze evo ja cu da napisem.

Prvo sto se tice tvog ponasanja, mnogo si me iznervirao kad si zakljucao temu na forumu zbog navodnog offtopica. Izigravao si moderatora za off topic u temi neobavezni razgovori. Kakav offtopic moze da bude u temi I'm back?!?! Pricali smo o mom povratku da igram i onda je Maca krenula da me zeza kako ce da me uci (sto je nemoguce Very Happy ) i onda se Imi ubacuje sa tim kako ce da mi nadju ucitelja da me nauce ponovo da igram. Sto onda nisi odma zakljucao temu kad je on napisao da ce mi naci ucitelja? To nije bio off topic? Po tebi offtopic nije samo ono sto su mi rekli tipa Welcome back! Meni si to jutro digao pritisak i to visoko.

A sto se tice tvog ponasanja na serveru. Ja protiv tvog ponasanja na serveru nemam nista, mozes da se ponasas kako hoces i da radis sta hoces za to me bas zabole cosak isto kao i sto verovatno tebe zabole cosak za ono sto ja radim ili pricam jel tako? Tako je. A sto se tice incidenta, to sam i Almiru rekao, kako moze bas da se desi da ti juris skor i ne gledas bas kad neko macu vredja? A u svim prethodnim situacijama si reagovao i kikovao one za los recnik. A sto se tice nacionalizma tipa neces da banujes Hrvate, to necu da komentarisem, i sam znas da je CROLimma i ranije imao incidente pa opet mu niko nista nije rekao.
Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeSun Nov 10, 2013 2:50 am

ja nisam rekla da treba klan da se raspadne almire,ja odgovaram samo za sebe..ok,pregazicu preko svojih reci,nije prvi put,ali neka svi znaju da cu ostati da mene ne bi krivili ako ti odes ili se klan raspadne...jer mislim da je glupo da se ovakav klan raspada zbog jednog igraca..xer,ja tebi nisam bila ljuta ,kao sto ti mislis,jednostavno sam cutala kad god te ubijem,jer vidim da se nerviras,ali nazalost je takav tip igre,spasavaj se ko moze,bar ja tako shvatam ovu igricu..a sto se tice crolime,je moja greska sto sam izgubila papir sa ip,i posaljem almiru,posle sam i digla ruke,mislila sam da ce se opametiti,ali ocigledno da nije...nebitno je vise sve,resili smo!!ostacu,i necu almira niti bilo koga vise da opterecujem..
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeMon Nov 11, 2013 4:32 am

Eto, drago mi je da ce svi ostat, jel kako god bilo, mislim da se razilazimo radi nekoga drugoga..

Moram reci da mi je grc u zelucu bio vec par dana otkako ste se posvadjali.. Nije mi isti feeling na serveru.. Ali evo drago mi je da ste svi tu.. Svi ste mi postali nekak previse dragi, cak si mislim da i previse...
A i ti Almire, samo probaj otic, ja te zmažem ko beba zvecku.. Smile





Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeMon Nov 18, 2013 12:53 pm

Gjuro wrote:
Eto, drago mi je da ce svi ostat, jel kako god bilo, mislim da se razilazimo radi nekoga drugoga..

Moram reci da mi je grc u zelucu bio vec par dana otkako ste se posvadjali.. Nije mi isti feeling na serveru.. Ali evo drago mi je da ste svi tu.. Svi ste mi postali nekak previse dragi, cak si mislim da i previse...
A i ti Almire, samo probaj otic, ja te zmažem ko beba zvecku.. Smile





plase me ovi tvoji grcevi gjuro,dobro kad idu samo do zeluca,zamisli sta bi bilo da idu nize,ajooojjj,ja nemogu da zamisljam:scratch: 
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeTue Nov 19, 2013 1:34 am

I ja mislim da bi se uplasila Smile
Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeTue Nov 19, 2013 2:36 am

hahahaha,u takvom grcu bi bio dobar za sisanje:*
neznam ja ko bi se ovde vise uplasio:))
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitimeTue Nov 19, 2013 2:42 am

Hm, ne znam bas da bih se uplasio :)Nisam ja bas tako plasljiv Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Problem u nekom adminu ili sto? Empty
PostSubject: Re: Problem u nekom adminu ili sto?   Problem u nekom adminu ili sto? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Problem u nekom adminu ili sto?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hantika rifle problem

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: Obaveštenja/Notifications-
Jump to: