Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Odlazak Jamesa

Go down 
AuthorMessage
Mr.Bradley

Mr.Bradley


Broj poruka : 37
Datum upisa : 2012-03-08
Godina : 32
Lokacija : Pregrada

Odlazak Jamesa Empty
PostSubject: Odlazak Jamesa   Odlazak Jamesa I_icon_minitimeTue Dec 10, 2013 11:04 pm

Znači da nebi bilo ljutnje, ovde ču da napišem par razloga odlaska iz AOD-a, prvi i največi je aktivnost klana,koja je katastofa, znam ja da svi vi imate obaveza u RL i sve ja to kužim,ali nismo odigrali war ajmo biti iskreni pa skoro 2 godine, to mi i fali malo naši warovi i druženje.
Drugi razlog je ništa se ne mijenja u klanu niti pokušava promjenit otkako je Miller neaktivan,još sad i Almir otišao van,tako da iskreno nemojte se uvrijedit ali niko neče da preuzme odgovornost na sebe i nešto proba napraviti,poboljšat, povečat aktivnost članova i neke warove organizirat.
Treči razlog je taj što sve više igram 1.3 , trenutno ide toplo hladno al opet zabava je bolja, više igrača neg na 1.0,znate i sami da sam pretežno sd player, nisam neki fan tdm, a iskreno na Hantici nisam igrao vec 2 mjeseca,tako da nema smisla uopče uzimat mjesto nekim drugima igračima koji žele u AoD.

Eto ukratko sam napisao, sretno vam dalje.

Vidimo se možda sim i tam koji put na Hantici ak če mi se dati igrat tdm Wink

Lijep pozdrav od James/DwixXxa.
Back to top Go down
 
Odlazak Jamesa
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: Ostalo/Other :: Neobavezni razgovori-
Jump to: