Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Oroku [PRIMLJEN]

Go down 
+5
John H.Miller
aod cat
Postar
Lextro
Oroku
9 posters
AuthorMessage
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 11:23 am

-Ime: Uroš
-Prezime: Đorđević
-Godine: 23
-Grad: Pirot
-Nickname u igri: Oroku
-Xfire: guoroku
-Zasto u Angel Of Darkness: Prirasli ste mi za srce Smile
-Trenutni klanovi: Gamers United, 1MANARMY (Liga, nije klan)
-Bivsi klanovi: Tigers
-Zbog cega si izasao/la : Prozvao me lider da imam wh, pa sam izasao iz klana da me ne bi oni izbacili
-Da li igras na 1.0 ili 1.3: Uglavnom 1.0
-Org cd key: Imam
-Nesto o sebi: Studiram politicke nauke, sviram gitaru u metal bendu, udavio bih se u pivu i lud sam
Back to top Go down
Lextro

Lextro


Broj poruka : 7
Datum upisa : 2013-09-28
Godina : 36
Lokacija : Tuzla

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 1:04 am

Ja sam za da upadne, al mi djavo neda mira da mu kazem NE. Treba nam vecih budala od mene Very Happy

P.S. Naravno ako uopste imam pravo glasa xD Very Happy
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 1:23 am

Treba nam neko ko ce stati na dominaciju Frau i Cat ovde. Ovaj Oroku je sposoban sa za to, naravno uz moju pomoc mamca Very Happy Kako je pocelo bicu najslabija karika u lancu ishrane u klanu Very Happy covek koji ima moje veliko  da  .

Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 2:05 am

khm,khm..pa ja sad stvarno ne znam dal da ti dam glas,bolji si od mene..doduse ponekad,jer te pustim,hihihihi..salim se,naravno da imas moj glas da da 
Back to top Go down
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 11:31 am

Eee, kad je to bilo kad sam te zvao da dodjes u AoD  Smile ... od mene da  da neduzim mnogo. w
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
Frau Muller




Broj poruka : 14
Datum upisa : 2013-05-08

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 4:25 am

Znam Oroku kao zlu paru:)D..... salim se, znam ga toliko da mogu za njega da kazem da je posten igrac, dobar covek pre svega (jer je meni to negde i najbitnije u celoj prici), voli dobru salu, segu i posalicu....a nije ni los igrac, ako ovako nastavi mozda jednog dana bude i PRO lol! 
Sve u svemu, zacin C:)D Od mene jedno veliko DA

P.S.  happy  za mog sina Lexa, koga niko ne moze da prevazidje u ludilu:)
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 10:23 am

Ja sam za ako i samo ako obeća da me neće uništavati ko do sad na serveru..
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 12:16 pm

Gjuro wrote:
Ja sam za ako i samo ako obeća da me neće uništavati ko do sad na serveru..

Obecavam Djuro, nista se ne sekiraj, pusticu te malo  Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 8:35 pm

Oroku wrote:
Gjuro wrote:
Ja sam za ako i samo ako obeća da me neće uništavati ko do sad na serveru..

Obecavam Djuro, nista se ne sekiraj, pusticu te malo  Very Happy Very Happy Very Happy

E tek sad nisam za Very Happy

Ajde dobro kad su svi, onda ću i ja biti Very Happy
Back to top Go down
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 8:28 am

vidim ima potencijala za ulazak, pa ti onda pošaljem invite za roster, pravila klana nadam se da si pročito Oroku  [PRIMLJEN] 3398954921 

 w 

p.s. imi se ne javlja, ja preuzimam odgovornost na sebe ukoliko bude ljut  dadadad

 lol! 
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 8:30 am

XeroX wrote:
vidim ima potencijala za ulazak, pa ti onda pošaljem invite za roster, pravila klana nadam se da si pročito Oroku  [PRIMLJEN] 3398954921 

 w 

p.s. imi se ne javlja, ja preuzimam odgovornost na sebe ukoliko bude ljut  dadadad

 lol! 

Nece se imi naljutiti, hehe Very Happy
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 8:32 am

Hvala puno ljudi Very Happy Very Happy Very Happy happy 
Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 10:14 am

Dobro dosao ti nama,za takve ljude i igrace sam uvek ZA..obuci sad nove tange,i kreni na casove:))Drago mi je sto si medju nama aplauso aplauso 
Back to top Go down
Imi

Imi


Broj poruka : 63
Datum upisa : 2012-02-25
Lokacija : Montenegro

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 11:32 am

Xer ja sam kao i uvjek saceko da zadnji glasam daostavim ljudima otvorene opcije - da ne bude stvarno kao ova gjurova sala - kadm ste svi za...

Sto se Oroku tice , sve pozitivno.
Jednom sam ti reko sacekaj malo, igraj sa nama, upoznaj ljude... Vidim da su te upoznali sad  Smile 

Ja sam naravno ZA , a kako vidim da su i svi ostali , ostaje mi da ti pozelim dobrodoslicu.

Welcome to AoD.  Very Happy 


Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 1:20 pm

Hvala jos jednom  Very Happy 
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 11:07 pm

Dobrodosao Oroku, molim te malo da me masis na serveru Very Happy Ne trazim puno a ? Very Happy happy 
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 11:57 pm

Imi wrote:
Xer ja sam kao i uvjek saceko da zadnji glasam daostavim ljudima otvorene opcije   - da ne bude stvarno kao ova gjurova sala  - kadm ste svi za...

Sto se Oroku tice , sve pozitivno.
Jednom sam ti reko sacekaj malo, igraj sa nama, upoznaj ljude... Vidim da su te upoznali sad  Smile 

Ja sam naravno ZA , a kako vidim da su i svi ostali , ostaje mi da ti pozelim dobrodoslicu.

Welcome to AoD.   Very Happy 

Eh, pa Imi, pa ne moraš ti čekati, tvoj glas vrijedi kao i tuđi, mogao si i prvi glasati, a ostali neka se izjasne kasnije. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Oroku  [PRIMLJEN] Empty
PostSubject: Re: Oroku [PRIMLJEN]   Oroku  [PRIMLJEN] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Oroku [PRIMLJEN]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lextro [PRIMLJEN]
» Prijava [PRIMLJEN]
» Neno [PRIMLJEN]
» Cijenjena gospodo :D [PRIMLJEN]
» r3cr [PRIMLJEN]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: Prijave/Requests for Angel Of Darkness Team - NO RECRUITING ANY MORE - :: Prijave za TDM team/Requests for TDM Team-
Jump to: