Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Apply to clan

Go down 
+6
Imi
Frau Muller
Gjuro
Postar
aod cat
Kristyna
10 posters
AuthorMessage
Kristyna




Broj poruka : 1
Datum upisa : 2014-01-06

Apply to clan Empty
PostSubject: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 6:19 am

Subject title : Kristyna

-Name: Kristyna
-Last name: Machkova
-Year:
-City:
-Nickname in game: Krix, Kristyna
-Xfire: 429519
-Why the Angel Of Darkness: Because Xerox asked me to apply
-Current clans:
-Former clans:
-Why did you leave:
-Do you play 1.0 or 1.3: 1.0
-Org cd key: I have not
-Something about yourself: I don't no. Maybe crazy, oh no really crazy.
-Facebook profile:
Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 10:09 am

od mene ima Ne..vi odlucite,moj glas je totalno nebitan ali eto vam odgovora,da ne bude nisam videla..decko izaso iz klana,james ili kako god mu nick,nista nije napisano u vezi njega,a sad ovaj nik dodje,odigra 5x na servu i primljen je..mislim da niste racionalni...oroku je otkada trazio da udje,nista niste rekli,i igrao kod nas,i super je lik ,a ovaj nik dodje prvi put i odmah moze da bude primljen..nije fer..kako god, odlucite sami..
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 11:03 pm

Maca je upravu. Na serveru sam je video sinoc prvi put. Trebala bi jos neke vreme da bude aktivna na serveru. U svom predstavljanju pola stvari nije napisano. Kako stvari stoje od mene ima Ne.  Surprised 
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 5:10 am

aod cat wrote:
od mene ima Ne..vi odlucite,moj glas je totalno nebitan ali eto vam odgovora,da ne bude nisam videla..decko izaso iz klana,james ili kako god mu nick,nista nije napisano u vezi njega,a sad ovaj nik dodje,odigra 5x na servu i primljen je..mislim da niste racionalni...oroku je otkada trazio da udje,nista niste rekli,i igrao kod nas,i super je lik ,a ovaj nik dodje prvi put i odmah moze da bude primljen..nije fer..kako god, odlucite sami..

Ko je to primljen tako?
Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 8:09 am

Ma niko nije primljen Gjurice,ali mislim da nije u redu da ona odigra 5,6x na serveru i da svi glasamo da udje,neka igra neko vreme,da je upoznamo..uostalom,svako glasa kako on hoce,ja sam trenutno za NE,jer je neznam...
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 8:11 am

Da slazem se.. Prvo treba neko vrijeme igrati, upoznati se s ljudima... Smile Ne i od mene Smile
Back to top Go down
Frau Muller




Broj poruka : 14
Datum upisa : 2013-05-08

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 5:49 am

Svaka vam je na mestu, narocito maci Smile I sto se mene tice mislim da bi trebalo da se to pitanje razmotri za mozda mesec dva, pod uslovom da igra stalno i da je bolje upoznamo. Trenutno Ne
Back to top Go down
Imi

Imi


Broj poruka : 63
Datum upisa : 2012-02-25
Lokacija : Montenegro

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 8:02 am

Frau tako i radimo ,al su neki izgleda to malo zaboravili
Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 8:52 am

Because Xerox asked me to apply
mislim da je sve jasno ,mene i suzu ste pozvali,ali mi smo vas znali od ranije..
bas iz ovog razloga treba da ostane to glasanje,jer ja nisam da se bas svako primi u ovakav klan..
Back to top Go down
Ledeni




Broj poruka : 3
Datum upisa : 2013-11-13
Godina : 45
Lokacija : plandiste

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 8:54 am

ja se slazem za sad sa macom i djurom,neka prodje neko vreme pa ce se sve videti,ne za sada
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 9:15 am

Ukoliko i moj glas vredi nesto, s obzirom da sam nov i ne bih da pametujem, i ja cu reci ne, jer sam nju video svega 5, 6 puta do sada. Bilo bi bzv...
Back to top Go down
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 9:22 am

aod cat wrote:
Because Xerox asked me to apply
mislim da je sve jasno ,mene i suzu ste pozvali,ali mi smo vas znali od ranije..
bas iz ovog razloga treba da ostane to glasanje,jer ja nisam da se bas svako primi u ovakav klan..

da točno, ja sam joj reko da postavi prijavu, ja joj nisam reko da je primljena
pitala me što da napiše pod to, ja sam reko, ma stavi jer sam te ja pito

ja ju jesam pito ako želi neka napravi prijavu za klan, i da će onda vidit što će drugi reć
ja joj nisam reko da je ona primljena
ali očito neki ne pročitaju dobro što piše, a piše "Why the Angel Of Darkness" što ne znači da sam ju ja ubacio unutra bez ičijeg znanja nego znaći da sam ju ja pito ako želi

 pace 
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 10:10 pm

Ljudi pocinje opet da se pravi polemika ono necega sto se zna. Igrac ima Ne od vecine i tu je kraj za sada.

Naime u proslom klanu i ja sam dosta dovodio novih clanova, i pod Why in TS clan, stave becouse Postar ask me. Niko tu nije primljen preko veze Very Happy Tako da X samo dovodi igrace Very Happy
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 11:12 pm

Pozz Aodi i Aodovke Very Happy

Ova devojka mi se cini skroz okej do sada. Komunikativna je, voli da se zeza Smile Igra solidno, cak bolje i od Frau hehehe Very Happy salim se Frausilovicka Very Happy Dobra je osoba koliko sam ja video do sada, pricao sam sa njom dosta puta Smile Od mene ima Da Smile mislim da bi je bilo lepo videti sa nama Smile
Back to top Go down
Mr.Bradley

Mr.Bradley


Broj poruka : 37
Datum upisa : 2012-03-08
Godina : 32
Lokacija : Pregrada

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeSat Feb 01, 2014 11:58 pm

aod cat wrote:
od mene ima Ne..vi odlucite,moj glas je totalno nebitan ali eto vam odgovora,da ne bude nisam videla..decko izaso iz klana,james ili kako god mu nick,nista nije napisano u vezi njega,a sad ovaj nik dodje,odigra 5x na servu i primljen je..mislim da niste racionalni...oroku je otkada trazio da udje,nista niste rekli,i igrao kod nas,i super je lik ,a ovaj nik dodje prvi put i odmah moze da bude primljen..nije fer..kako god, odlucite sami..

kakve veze imam ja s ovime? ja sam ljepo napisao zašto sam otišao, to što vi ne pratite forum nije moja krivnja... ajde hvala bogu pa još neko živi za klan pa pokrenuo malo stvari i novosti..
Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitimeSun Feb 02, 2014 10:02 am

nista ja lose nisam mislila u vezi tebe james Very Happy 
Back to top Go down
Sponsored content





Apply to clan Empty
PostSubject: Re: Apply to clan   Apply to clan I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Apply to clan
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» All about Clan
» Application for a clan must look like this!!!
» Novi clan r4n
»  Application for a clan must look like this!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: Prijave/Requests for Angel Of Darkness Team - NO RECRUITING ANY MORE - :: Prijave za TDM team/Requests for TDM Team-
Jump to: