Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!

Go down 
+4
Frau Muller
Oroku
aod cat
Postar
8 posters
AuthorMessage
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 11:31 pm

Pozdrav AoD ,

U zadnje vreme ovaj forum je postao zapusten skroz, ne u smislu da ga XeroX ne vodi dobro, vec sto niko od clanova nista ne postuje. Imamo forum koji bi trebalo da je prvi ili drugi vid komunikacije izmedju clanova. X fire takodje. Al se Forum jako slabo koristi. Neki klanovi sanjaju da imaju forum, a mi ga eto imamo i jako slabo koristimo. Msm da se moze da bi TREBALO barem u 5 dana da se ode po jednom na forum i da se napise sta god. Pa i tipa kao Lextro meni na serveru sinoc da ne serem vise Very Happy No trebalo bi jos jako dosta stvari da se promeni u klanu. Naime sam ulazak u klan bi trebalo da se promeni. Do sada se ulazilo tako sto se svi clanovi izjasnjavaju sa Da ili Ne. Msm da kad hoce neko da nam se pridruzi trebalo bi ga pustiti na probu, i nek jedno vreme igra na serveru i bude aktivan na forumu. Ako nista od toga nije ispunio dovidjenja. A ne u startu otpisati igrace. MOLIM VAS DA SE IZJASNITE POVODOM TOGA!!! Sledece od kad sam dosao nije odigran nijedan war na TDM. Nije da hocu ja da igram, nego ako smo vec neki klan trebalo bi odigrati i koji war, za to imamo odlicne igrace. Jedino je igran SD war. Sledece trebalo bi uvesti neko okupljanje na serveru jednom u dve tri nedelje. Ne kazem da svi moraju doci, ko moze, al da nas bude sto vise. Pa takmicenja u dm, tdm, sd, hq i sve. Kao fora da je neki trening. MOLIM VAS DA SE IZJASNITE POVODOM TOGA!!! Takodje trebalo bi se uvedu zadaci clanovima klana. Naime neko ko ce da trazi warove i organizuje ih. Neko ko ce biti zaduzen za regrute ko ce da udje u klan da im pomaze i objasne sta i kako. I definitivno sam da se uvedi cinovi ovde. Da se sve tacno zna ko je sta i sta mu je posao u klanu. Ako se ispuni vecina od ovih stvari ovaj forum ce biti dosta poseceniji i stecese veci osecaj da je ovo klan, koji je organizovan. Molim vas da se izjasnite i svako nek kaze svoje misljenje. Msm da je krajnje vreme da se nesto promeni.

James je to napisao na odlasku, Almir je izasao jer nece vise da se zeza sa ovim stvarima. Trebalo bi nesto da se promeni. Toliko od mene  Smile 
Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 8:37 am

e crno dete,cuti i cuvaj te bikove:))))ja cu kao i uvek prva da se oglasim,jer sam najpametnija,hbg...ja se iskreno ne slazem sa ovim sto si reko za ulazak u klan,nemozemo svakog da pustimo kad se prijave,jer su svi oni fini u pocetku,i posle krenu price da su hakeri,mada to moze da se desi uvek,otkud znam..ovakav klan ne sme nijednu sumnju da izazove da je neko haker..sto se tice warova,i ja sam ZA..za okupljanje ZA...za te zadatke i cinove,sam iskreno na pola,niti sam za da niti za ne..forum moze da se posecuje i bez tih zadataka..za te cinove,ti ne bi doso ni do prvog otpozadi,hiihihhi..salim se..meni svejedno sta god odlucite..pa neka se izjasne i ostali
PS. neznam kako ostali klanovi,dali su glasali kao mi,ako nisu nije ni cudo sto u svakom klanu ima min.jedan citer..evo ti isto i pr.snikersa,uso u klan,i poceo da koristi ta sranja,mislim da je bolje da ostane na to da se gledaju ti koji ostavljaju prijave,i da ostane to glasanje..ja sam jedino za njega cula da je Aod,i da imao wh..od tada je mozda i krenulo glasanje,i pazljivo biranje clanova,sto je po meni ok..toliko od Cattttttttttttttttttttttt..mwa,mwa
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 9:38 am

Ok macili, svidja mi se razmisljanje Very Happy hocu da se i ostali izjasne. pa pazi za zadatke msm da je dobra ideja, vise ce se stvari kaciti na forum itd. pa svaki cast mogu da hakuju igraci, ja sam samo dao predlog pa kako se izjasnite Smile Ajde ostali izjasnite se Very Happy
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 4:19 pm

Evo i ja da se izjasnim  Very Happy Prvo, za forum se slazem, treba da odrzavati zivim kad vec postoji, sigurno svako moze da odvoji malo vremena i za to. Drugo, mislim da prvo treba nekog upoznati, videti kakav je covek i igrac, pa tek onda regrutovati. Klan bi na kraju imao 100 clanova, kao jedno vreme u tigersima, gde pola njih nisam znao, nema poentu... Trece, cinovi su ok sto se mene tice, ali i nisu neophodni, mada ponovo, bilo bi lepo, ali i komplikovano malo. Jednom recju, tupljenje  Very Happy I cetvrto, za sam za povremeno okupljanje na serveru, sto zbog treninga, sto zbog druzenja. Warovi me ne privlace, ali ako vec igramo, naravno da nikada necu reci ne ako budem mogao. Toliko od mene  Very Happy 
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 9:54 pm

Pozz, u redu slazem se za ulaz sa vama da ne treba da se menja. Posto obicno ulaze igraci sa ovih prostora. Very Happy Stranci retko kad koriste citeve obicno nasi ljudi Very Happy Sad zasto to kazem imao sam vise slucajeva kojima sam prisustvovao da nasi hakuju nego stranci. Mozda vi imate drugacije iskustvo sa time Smile Sto se tice cinova, njih bi uveo samo na forumu, u igri ne mora biti naglasen cin Smile Pored cina na forumu bi pisalo koji ima zadatak dal je admin itd Very Happy Sto se tice zadataka, trebalo bi neko ko je aktivan da bude izabran za neki zadatak Smile posto klan broji jako malo clanova kakvih ima, msm da je za sada dovoljno da barem dva clana imaju po zadatak, jedan za warove i treninge, drugi za regrute Smile Takodje bi jedan od tih vrsio zadatak unapredjenja clanova u visi cin Very Happy Igrac koji bi zelio visi cin bi okacio post na forumu i taj lik bi to pregledao i promenio cin na istom Very Happy no to bi trebalo da radi neko ko je admin servera, da udje na server da proveri jel mozda nekog pitao da ga puste i te stvari da nije varao na bilo koji nacin Very Happy Mozda je ovo za cin glupa ideja ali meni se svidja Very Happy Bice znatno vise postova na forumu kad se budu kacili screenshotovi Very Happy Ja sam samo dao predlog Very Happy Kako god se glasa, izjasnite itd Very Happy

Pozdrav
Back to top Go down
Frau Muller




Broj poruka : 14
Datum upisa : 2013-05-08

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 6:06 am

E ovako. U vecini stavki se slazem s Pesnikom, osim ovo za cinove, kao sto sam mu i rekla, jer smatram da je to bzv.... bar su meni ovde svi podjednaki, mozda je neko malo bolji u igri, mozda neko malo gori, mozda nekom bolje lezi ova ili ona mapa, nebitno je. Mislim da je svako specijalista za nesto Smile  Sto se tice prijema u klan, tu je sve jasno, jer smo vec svoja misljenja podelili u vezi novih prijava. Sto se tice foruma, mozda bih ja eventualno stavila da odredjene stavke rade po dvoje, tipa, ako je Miller zaduzen za nesto, a nema ga dugo vreme (jer Maca ne zna kolko joj je drva za zimu dosta! Laughing  )da eventualno moze da uskoci neko umesto njega vezano za te postove. Za SD je vec Xer zaduzen i mislim da je taj posao dobro radio do sada, mada ja licno sd ne igram, niti sam zainteresovana za to. Sto se foruma jos tice, mislim da bi trebalo da se cesce okupljamo na chat boxu, sto su neki od nas vec i isprobali jer, mislim da je to super stvar da se okupimo svi, ili bar vecina nas na jednom mestu. Na taj nacin mozemo usput i svi, ili bar vecina da se povremeno dogovaramo, izogovaramo lol!  a i podelimo neka razmisljanja i iskustva (ne ONA iskustva Gjuro:)D ). Sto se tice treninga i sl, mislim da je dovoljan trening kad nas 6,7 uleti na server pa se medjusobno izubijamo do te mere da ostali, "normalni" igraci napuste server.Salim se, mozda bi smo mogli da povremeno uskocimo na AOD server, stavimo Tdm i rokamo, sto da ne, a ako izkresne i neki war, ja sam uvek ZA, to vec znate. Znam da su svi u obavezama raznoraznim, al ajde da se potrudimo malo da zivne klan, to je jedina moja zelja. Mislim da je ovo ipak klan koji ima veliki potencijal, a pre svega mislim na dobre ljude i dobru volju, pa tek onda na igru. Izvinjavam se sto sam opsirna (profesionalna deformacija), al mislim da sam bila dovoljna jasna, a ako sam nesto zaboravila, vi pitajte slobodno, a ja cu da se potrudim da budem jos duza u izlaganju stop 
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 6:56 am

Frausilovicka se bas raspricala. Very Happy Lepo napisano Very Happy Ne mora samo da se igra TDM tip Very Happy Jeste da je Frausilovicka tu medju najboljima ovde Very Happy  dadadad  Al aj da si vidimo i u drugim tipovima igre Very Happy Vec 6 odgovor u dva dana Very Happy Nmg da verujem Very Happy Sa mojima naravno Very Happy Od cinova vidim da nema nista Very Happy a na forumu onda napisite ko su admini i i leaderi itd Very Happy da se zna Very Happy Ajde ostali pisite svoje predloge Very Happy
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 7:10 am

Ja ne znam kako to sve oko warova funkcionise u klanu, pa ne mogu ni da se mesam. Jedino sto bih zeleo da kazem,da iako su mi se smucili sd warovi, ukoliko bude falio neki igrac ja cu uvek moci da uskocim, naravno , ako budem imao vremena. Vidim i da se vecina nece sloziti za cinove, sto stvarno i nije neophodno, tupimo ga bzv  Very Happy E da, za chat box se slazem, samo sto niko nije lud da se uloguje na chat i da ceka po ceo dan kako bi se neko prikljucio. To se pre toga moramo dog na xf... Toliko od mene, dosta sam srao  Very Happy 

P.S. Dolazim u Smederevo za neki dan, imam pare  Very Happy 
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 7:26 am

1. Istina je da nas je nekolicina rijetko na serveru, evo ja prvi se javljam da sam kriv, ali jednostavo obaveze mi ne dopustaju da budem cesce.
2. Slazem se da bi trebali tu i tamo imati ratove, imamo sd server na kojemo bi ih mogli voditi, tako da ce se to u skoroj buducnosti promjeniti
3. Posto vec imamo taj SD server a ne koristimo ga, mogli bi dogovarati da se kao klan imamo treninge.. ima nas dovoljno da nas bude za 2 tima
4. Slazem se za neaktivnost na forumu, ja sam kolko mogu na njemu, istina, nekada se zalomi da par dana ne dodjem, ali kako sam rekao, radim, studiram, i cesto kada dodjem doma, nije mo do nicega osim da se najedem i odem spavati
5. Sto se tice primanja u klan, primiti se nece nitko koga ne poznamo dosta, ko se ne druzi s nama na serveru. Nije presudno da bude igracina, vec dobar covjek koji je za zezanciju, zabavu i druzenje.
6. Opcija za cinove mi se ne cini u redu jel nekako mi djeluje da bi neki bili zakinuti, posto nismo svi dobri kao neki, a klan je osmisljen da svi budemo jednaki.

Ako sam jos nesto zaboravio, dopisem.
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 7:30 am

Ja dok napisem, ovaj pesnik se raspevao Very Happy To oko lidera i admina blage veze nemam tako da necu da se mesam, ne znam ni kako se stice pravo na rcon. Uglavnom, onaj mali sa nikom Infinity izrazio je zelju za ulazak u klan, ali ima 12 godina. Moje licno misljenje je da je to premalo godina. Ne znam kakva je politika klana sto se toga tice. Odg mi samo da znam sta njemu da kazem, da li ce moci sa tim godinama uopste da udje u klan, da ne gaji laznu nadu.
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 7:32 am

Da, ima premalo godina...
Back to top Go down
Ledeni




Broj poruka : 3
Datum upisa : 2013-11-13
Godina : 45
Lokacija : plandiste

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 9:05 am

slazem se sa postarom,trebalo bi se nesto organizovati,za cinove bas i ne,po meni je to bez veze,trebali se sa vremena na vreme okupiti malo.jedno vreme niko nije ni dolazio na server.i samo jos da dodam,pre podne nema nikad admina,a ima skoro svaki dan koji igrac sa hakom,trebali bi i nesto povodom toga uraditi,
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 9:12 am

Slazem se u potpunosti sa Ledom, prepodne i nocu mema admina, a ima hakera, trebalo bi to regulisati nekako.
Back to top Go down
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 9:47 am

Ovako momci...
prva stvar koju morate shvatit i što je već napomenuto i rečeno par puta, server Hantika Rifle nema veze sa našim klanom, neki od nas članova klana im rc zbog almira i almirovog povjerenja da ćemo posao admina odradit kako se spada, dakle to ne znači da su samo članovi AoD-a admini...server je Jiri-jev, ako ga netko nezna, to je dečko koji je Almirov prijatelj i tako smo mi došli do rc-a...ako je neki chiter na serveru, bio to Rifle ili [AoD] server, postavite sliku ili nick chitera na FB stranicu od Hantike, ili ako ništa drugo u našu grupu na fb pa ću ja ako ništa drugo proslijedit to jiri-u da bana sa servera

nadalje...što se svega tiće, ja iskreno nemam volje za ikakvim akcijama i biločime, i to sam čini mi se svima već reko, ako nisam reko onda možda pokazo, jer dok sam se trudio da se pokrene nisam imao nikakvu potporu...tako da ja mogu dat svoje mišljenje ali isto tako nemojte očekivat da ću ja u nećem ustrajat da se potakne kao što sam to prije radio...dao sam sve od sebe da omogućim sve što mogu i to je to...

vidim da ste se raspisali o serveru...server sam uzeo prvenstveno da pokušam oživit SD svijet na 1.0v, što očito nije uspijelo, kako nije bilo potrebe ni želje od vas da se taj server prenamjeni u ništa drugo, ja ga nisam platio ponovno, i server će ugasit za par dana, dakako, ukoliko uoćim stvarni potencijal za serverom ja ću ga platit ponovo, ali ne mislim ga plaćat a da on stoji prazan...tako da ako se uspijete dogovorit i organizirat, ja ga kupujem odma sutra

krajnja misao.....vi ste na redu da pokažete tko želi što i u kakvom okruženju se želite družit
imali smo problema, ja sam spreman zaboravit sve, zapravo da budem iskren i zaboravio sam jer se ne želim bakćat sa glupostima, imamo potencijala da budemo super, ali zajednica je ta koja mora poduzet nešto u svoju korist ako to stvarno želi

ako ima tko kakvu repliku na moje napisano, isčekujem ju Smile
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 10:22 pm

Tacno sto kaze Djura, nama server stoji prazan svaki dan, samo upocetku dok je tu bio i james smo igrali na njemu, pa i poneki SD war. Od tada niko nije ni ulazio na server.

XeroX trebalo bi napraviti nzm kako se to zove na forumu pokusacu da se izrazim da me razumes. Very Happy Da napravis deo gde moze da se postuju prijave citera. Zvala bi se rubrika Report a Cheater? Msm nadam se da si razumeo sta sam hteo reci Very Happy Ko god igra a nema nijednog admina online ukljucujuci i jirija da se tu okaci pa ko prvi vidi zna se sta mu je posao Very Happy Napisati ime igraca, tip hacka i vreme igranja i datum kad se to desilo. Very Happy


Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 10:39 pm

Ma sve je to ok Postar, ali kako je Xer već rekao, nije to naš server, tj Hantika nema veze sa AoD klanom, mi koji imamo admina smo manje više tu da držimo red dok smo online, postoji službeni site od hantike gdje se mogu takvi prijavljivati.

Evo sad smo u pregovorima X i ja da prenamjenimo sadašnji SD server u AoD TDM 1.0 server, tako da ćemo vidjeti što ćemo i kako..
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 11:51 pm

To bi bilo dobro da se uradi kad nam vec stoji prazan server. 33a Ja prijavljujem sve Jiriju ako nema nekog od nasih online Very Happy
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 7:42 am

Ovaj topic je za jako malo vremena postao neaktivan. Jos cekam na odgovore od nekih ljudi. Nista se nece mrdnuti sa mrtve tacke ako mi to ne promenimo. gjuro, X Kako napredujete sa serverom? Pisite nam ovde Smile
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeSun Jan 26, 2014 8:35 am

Gjuro sad ima fax na prvom mjestu.. Server ću sa X-om malo kasnije dogovoriti
Back to top Go down
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeMon Jan 27, 2014 7:11 am

gjuro je tipična muškarčina koja nemože dvije stvari odjednom radit hshahahahahaha happy 
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeMon Jan 27, 2014 10:45 am

A kaj ces, to su danasnji klasicni muski Very Happy
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 30, 2014 3:07 am

X, ajde kad vidis poruku, javi se na face Smile
Back to top Go down
FuN1Ncze




Broj poruka : 12
Datum upisa : 2014-01-04
Godina : 28
Lokacija : Brno Czech republic

Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitimeSat Feb 01, 2014 11:53 am

I think that almost of admins are in the morning at school or at work, unfortunately it means that in the morning will be server unprotected. But as others wrote if there is a problem, just send a message to one of the admins or on the facebook , but most people still will not write, I do not know why.
Back to top Go down
Sponsored content





Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!   Molim vas pogledajte ovo!!!!!!! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Molim vas pogledajte ovo!!!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» mOLIM VAS DAL IKO MOZE POMOCI!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: Pitanja i Predlozi-
Jump to: