Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Nova Stolica XD

Go down 
4 posters
AuthorMessage
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Nova Stolica XD Empty
PostSubject: Nova Stolica XD   Nova Stolica XD I_icon_minitimeSun Mar 11, 2012 6:13 am

kao što svi valjda znate stara stolica mi se potrgala, inaće ta stolica je bila stara oko 15 godina,i sad, da vam ispričam malu priću...
tako vam ja bio malo dijete, dobro nisam baš bio mali, ali sam bio dijete, i krenuo u školu, a mi se tek doselili u novu kuču. kako imam sestru, djelili smo radni stol dok starci nisu kupili novi, kupe starci novi stol, no nešto su ipak zaboravili, naime, zaboravili su kupit stolicu!!!kada sam dobio stolicu, bio sam najsretnije dijete na svijetu, još me osječaji i sječanja vežu uz nju, nebi vjerovali ali evo još je odvdije pokraj mene i čita upravo što pišem o njoj (moram pazit što pišem da me ne lupi)...i tako su prolazile godine i jednostavno je ona postajala sve starija i starija a ja sve teži i teži (znate da i magarci nemogu cijeli život jednako težak teret nosit), i tako...kako je prolazilo vrijeme ona ja postajala sve slabija i slabija dok se jednog dana nije desilo da joj je pukla jedna noga No ...kako je meni bilo teško se odvojit od nje, ja sam sjedio i dalje na njoj i to je njoj pasalo (znam jer mi je rekla), makar je imala jednu nogu potrganu...no došao je i dan kada ona više nije mogla trpjet moju težinu te joj je otkazala i druga noga...kada se to desilo bilo mi je jako teško jer mi je bilo nje žao, a i mene mi je bilo žao pošto sam morao sjedit na koso...no došaoo je i taj dan kada sam dobio plaću pa sam odlučio da ju zamjenim za njenu malu sestricu (nije mala, veća je od njene starije sestre, ali je nova mlađa pa sam zato napiaso mala). kako sam ja odlučio kupit novu stolicu, mojoj staroj se to nije svidjelo pa se počela bunit, no ja sam joj rekao da če ona uvijek bit u mom srcu kao prva stolica koju sam dobio i sa kojom sam prošao puno i puno sati sjdeći. i tako vam je ona odlučila popustit mlađoj sestrici i dozvolila mi da kupim novu. ali ona se još uvjiek neda, i ostat če još malo u mojoj sobi za veš da stavim na nju (ona je rekla da njoj ne smeta, makar ja mislim da to nije u redu pošto imam poštovanja prema njoj)...eto ga...sad i oni koji neznaju priču o meni i mojoj stolici, sada ju znaju...u nastavku vam donosim svoju novu stolicu (mlađa sestra od starije sestre stolice koja ju je zamjenila nakon što sam ja kao maleni dobio tu staru stolicu po prvi puta i proveo sa njom jako puno vremena i koja me nije nikada iznevjerila, i koja je čuvala mnoge moje tajne i tako) no dobro dosta o meni i mojoj staroj stolici, sada je došlo vrijeme za nove naraštaje pa vam evo slika moje nove stolice koja je zamjenila staru stolicu i koja je njena mlađa sestra stolica

Nova Stolica XD 1z52jup


e da...ali to nije sve...uz ovu sliku stolice dobijete još na poklon i dar!!!!
pogledajte jednu sliku, a drugu dobijete GRATISSSSSS
u nastavku možete vidjeti moj radni stol koji je star oko 15 godina, nadam se da ga neću morat mjenjat jer čete onda dobit još jednu ovakvu sentimentalnu priču, pa da vas poštedim, a i sebe i svoje tuge :-S
dakle, u nastavku moj radni stol

Nova Stolica XD 2s1vfk2

evo ovdje sa desne strane u uglu dole možete još vidjeti račun nove stolice Sad(
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Nova Stolica XD Empty
PostSubject: Re: Nova Stolica XD   Nova Stolica XD I_icon_minitimeSun Mar 11, 2012 9:21 am

hahahahahaha ludi si. Nije ti ova nova stolica losa dobra je... da nema racuna tacno bi pomislio da si je uzeo sa posla posto vidim da ti je i ona stolica sa posla prirasla srcu Very Happy jer si stalno na njoj tj sedis na njoj i surfujes po fejsu, a ko zna mozda je i taj racun od podloge za mis ahaahahah posto mi je podloga za mis definitivno najaca na drugoj slici Very Happy. E Xer imam jos jedan prdlog mozda ti si i lap pomera dok igras pa ga malo fiksiraj trakom hehehheeh salim se.

PS. Sve u svemu veoma tuzna prica o stolici i tvom rastanku od nje. Nadam se da ce ta stolica uvek imati mesta u tvojoj sobi pa makar sluzila za bacanje stvari na nju Sad
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Nova Stolica XD Empty
PostSubject: Re: Nova Stolica XD   Nova Stolica XD I_icon_minitimeSun Mar 11, 2012 9:55 am

cheers cheers cheers
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Nova Stolica XD Empty
PostSubject: Re: Nova Stolica XD   Nova Stolica XD I_icon_minitimeMon Mar 12, 2012 9:15 am

Mene samo zanima ko je tebe guzio, kad si noktima tako poderao stol? xD
Back to top Go down
Imi

Imi


Broj poruka : 63
Datum upisa : 2012-02-25
Lokacija : Montenegro

Nova Stolica XD Empty
PostSubject: Re: Nova Stolica XD   Nova Stolica XD I_icon_minitimeMon Mar 12, 2012 11:36 am

E sad sam dobio inspiraciju.Ima da snimim film o xeru i njegovoj stolici scratch
Back to top Go down
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Nova Stolica XD Empty
PostSubject: Re: Nova Stolica XD   Nova Stolica XD I_icon_minitimeMon Mar 12, 2012 11:53 am

heheheh gjuro...kako sam reko...to je stol koji je samnom prošao osnovnu i srednju školu, a kako sam uvijek volio nešto šrafit, u ladicama je uvijek bilo ili šrafcigera
ili nož...pa kad bi me stara natjerala učit, a meni se nije dalo, onda sam rezbario Very Happy
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
Gost
Guest




Nova Stolica XD Empty
PostSubject: Re: Nova Stolica XD   Nova Stolica XD I_icon_minitimeMon Mar 12, 2012 10:31 pm

Sta se hvalis, moja stolica je bolja 100 puta od tvoje... Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Nova Stolica XD Empty
PostSubject: Re: Nova Stolica XD   Nova Stolica XD I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Nova Stolica XD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nova WEB STRANICA
» SRECNA VAM NOVA 2014
» Dragi Prijatelji Sretna Nova 2013.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: Ostalo/Other :: Neobavezni razgovori-
Jump to: