Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 TRENING SA KOMITAMA!!!!!

Go down 
+5
Ledeni
Imi
Postar
Oroku
aod cat
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeWed Jan 15, 2014 5:23 am

jordan me pitao da li sam cula nesto u vezi treninga sa njima,valjda je razgovarao sa frau,nisam u toku..ali bi mogli sto da ne,da izbacimo malo te kampere iz pticjeg gnezda:)))
a i nismo odavno..a zelju ima i garda da odigra,ipak je on stari komita,imam jarku zelju da ih oderemo:))
pa kazite misljenje...
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeWed Jan 15, 2014 9:47 am

Odlicno, ja sam uvek za  Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeWed Jan 15, 2014 11:11 am

Pozz,

U bre maco zar ti nije zao garde malo? Very Happy Pa odraces ga covece hehe  lol! 

Bilo lepo da se to organizuje da se dignemo sa mrtve tacke malo Very Happy

A i imamo lep timic za to Very Happy Msm Ovaj Oroku, Frausilovicka i Maca ce ih zive odrati Very Happy Voleo bi da gledam to demoliranje Very Happy
Back to top Go down
Imi

Imi


Broj poruka : 63
Datum upisa : 2012-02-25
Lokacija : Montenegro

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 5:45 am

Moze naravno, ali je problem server. Na kojem sreveru da se igra?
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 6:03 am

Samo da vas obavestim da ja sutra necu moci. Svi ostali dani dolaze u obzir.
Back to top Go down
Ledeni




Broj poruka : 3
Datum upisa : 2013-11-13
Godina : 45
Lokacija : plandiste

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 10:50 am

milsim da su previse jaki Shocked .ali sa macom u timu nije problem.
Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 12:16 pm

pa jesu jaki kamperi,to da:))ja mogu tek u nedelju ali mozete i bez mace da odigrate,ionako njih ima samo 5,6,a nas mnogo vise...jedino da pitamo jirija ako ima neki serv:))ja i da sam tu,gledala bi samo,nisam u elementu za igru ovih dana...naucite ih kako se igra,da nauce i druge stilove ne samo kamperisanje:))
zovite gjuru,sa njim je uvek uzbudljivo,neka ih osisa:))
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 12:32 pm

Ma ako ih nema toliko, a ako neko zeli da igra moze umesto mene lagano. A ako nas nema dovoljno, ja cu da uskocim, nije nikakav problem.
Back to top Go down
Frau Muller




Broj poruka : 14
Datum upisa : 2013-05-08

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 3:24 am

Hvala oroku sto postavi post umesto mene Smile Mene su prvo pitali za taj war, al ja nisam znala sta da im kazem jer nisam ni stizala da budem za kompom ovih dana (izvestaji, izvestaji!!!!!GRRRRRRR). Sto se mene tice, kako god se dogovorite moze, samo da vidimo gde da igramo.
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 3:37 am

Izvestaji, izvestaji!!! Jeeeeeeeij!!! Very Happy
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 11:58 am

Po meni nisu nesto likovi posebno kakvih ima Very Happy Ko god bude igrao demoliracemo ih Very Happy a kamoli da igra najjaci sastav Very Happy Samo koliko tim broji igraca? Very Happy Jel imas maco jos neku informaciju da nam kazes ? Very Happy

Kladjenje live:

Oroku: Da ce biti prvi na listi ( pod pretpostavkom da igra ) 1.20
Frausilovicka: ( pod pretpostavkom da igra ) 1.75
Maca ( pod pretpostavkom da igra ) 1.90

Ostali se nerangiraju na listi Very Happy Zato sto su kvote prevelike Very Happy

u potpisu .::AoD::.Vinjak Very Happy bee3 
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 12:05 pm

ma gde bre meni najmanja kvota pored mace i suze? Very Happy
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 12:06 pm

i ja pijan ko zvezda Very Happy
Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 1:30 am

hahahaha,umete da me nasmejete,kladionicari veliki:)0
ako nastavite ovako da glasate,vidim ja da ce ovo da se odrzi sledece godine:))
dajte izjasnite se konacno kad ste slobodni,pa da im se javi:))
postare,odmah ces izgubiti na kladjenju,sebe nisi stavio na listi,mozda ti budes prvi,evo ja se kladim na tebe,da ces ti biti prvi geek 
pa neznam ko bi mogao od nas da igra..oroku,suza,ledeni,postar,imi,milera cu licno da okrenem,jer je veliki ulog,hihihi,gjura bi isto mogao,neznam mozda sam nekog izostavila,ali neka se jave
ajde neko ko zna ceski,nek pita jirija za serv,pa nek javi ovde
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 3:13 am

Ja sam rekao da sam slobodan svakog dana posle 7, 8...
Mogao sam juce da ga pitam za server tj. sinoc, s obzirom da sam znao sve jezike Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 3:50 am

Maco stavljanje para na mene je cisto bacanje istih Very Happy Ja cu moci od sledeceg vikenda Smile posto sam jos sledeceu nedelju u gradu gde studiram, pa lose net laptop itd Very Happy Al ja cu igrati ako nas ne bude bilo Very Happy Da ne uskacem bzvz kad samo los Very Happy
Back to top Go down
Frau Muller




Broj poruka : 14
Datum upisa : 2013-05-08

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:42 am

To da si los, to nzamo, sto bi rekao onaj cuveni filozof, ne bih se hvalio svojim neznanjem Basketball  ali zaboravljas da si vrlo bitan! Ipak neko mora i kafu da nam kuva  lol! 
Back to top Go down
Frau Muller




Broj poruka : 14
Datum upisa : 2013-05-08

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 10:56 am

Evo dogovorila sve. Nedelja, 19.01. od 19.50 do 21.00 bice zakljucan server hantika rifle, da bi igrali war sa Komitama. Ajde se javite redno ko bude zeleo da igra, cisto da znamo koliko igraca. Pass cete dobiti sutra. We`ll keep in touch Smile
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 12:56 pm

Ja cu biti tu. Ako neko zeli da igra moze umesto mene, jer sam i demotivisan, s obzirom da igramo na hantici rifle. Poludecu od laga...
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSat Jan 18, 2014 11:16 pm

Evo, ja nažalost moram reći da vjerojatno neću doći, pošto je rukometna utakmica Hrvatska - Francuska, a to je derbi europskog prvenstva Very Happy

Edit: Razbijte ih.. Very Happy
Back to top Go down
Postar

Postar


Broj poruka : 45
Datum upisa : 2013-10-11

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSun Jan 19, 2014 2:32 am

Hmm imam neko spremanje, nisam siguran ali docu ranije na xf pa cu javiti mozda pola sata ranije team 
Back to top Go down
Lextro

Lextro


Broj poruka : 7
Datum upisa : 2013-09-28
Godina : 36
Lokacija : Tuzla

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSun Jan 19, 2014 3:41 am

Ja bih igrao samo pod jednim uslovom, uskacem ako vas ne bude dovoljno!  bounce bounce 
Back to top Go down
aod cat




Broj poruka : 36
Datum upisa : 2013-10-12

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSun Jan 19, 2014 4:09 am

ma da se nacrtate svi bre,nemoj da vas sanjam...javila sam mileru,jos cekam odgovor,sigurno cepa jos:))ja sam tu,ako nema bas ko da igra,uskocicu..znaci sigurni su suza,oroku,lex,ledenog cu ja da zovem,a di su ostali??gjuro,bolje ti je sa nama da se opustas,nego da se nerviras uz utakmicu Smile 
ajde imi javi se,trebas nam Very Happy 
xer takodje se javi Smile 
Back to top Go down
Oroku




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2014-01-03
Godina : 32

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSun Jan 19, 2014 4:22 am

zajeban lik maca, diktatorka Very Happy pusti gjuru, neka gleda utakmicu, i ja bih isto uradio Very Happy a sto se tice imija on je rekao da nije siguran... ocekujem vas oko 7, da raspalimo DM jedan da se zagrejemo Very Happy
Back to top Go down
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitimeSun Jan 19, 2014 5:22 am

Ja mislim da će i Imi gledati utakmicu Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





TRENING SA KOMITAMA!!!!! Empty
PostSubject: Re: TRENING SA KOMITAMA!!!!!   TRENING SA KOMITAMA!!!!! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
TRENING SA KOMITAMA!!!!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Trening War! .::AoD::. vs "Vojnici"
» Trening War! .::AoD::. vs "Vojnici" nedelja 27.05.2011.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: War Centar-
Jump to: