Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 POZDRAV ZA CLANOVE AOD-A

Go down 
2 posters
AuthorMessage
.::AoD::.Almir




Broj poruka : 28
Datum upisa : 2012-02-25
Godina : 39
Lokacija : Bosna

POZDRAV ZA CLANOVE AOD-A Empty
PostSubject: POZDRAV ZA CLANOVE AOD-A   POZDRAV ZA CLANOVE AOD-A I_icon_minitimeWed Apr 25, 2012 11:50 pm

Ja sam jedan od onih sto ne posjecuje redovno forum,pa mozda i nikako Smile))))))heheh
od vas ne trazim razumijevanje nikakvo.
Istina je da svaki clan klana moze odvojiti vremena na 5 ili 10 minuta za forum kako bi rekao svoje misljenje o necemu ili doprinjeo klanu kao i serveru za samo tih 5 ili 10 minuta.
Istina niko nikoga ne moze natjerati da ide na forum ali svi koji zele nesto postic ili reci misljenje svoje o necemu trebao bi biti na forumu i pisati o svemu sta muci ili problem neki.
Ja nisam jedan od tih previse sam radio na modu od hantike kao i na pojedinim serverima koji su trazili pomoc za mod, svakom sam pomogao ali sam zapostavio neke stvari.

Problem koji postoji je sto sam ja na dva mjesta tj. hantika i aod server,
previse vremena provodim u hantika serveru vjerujem da svi znaju razlog.
Malo vremena provodim sa vama u serveru kao i na forumu pa skoro nikako.
Mozda sam i ja kriv za mnoge stvari koje se desavaju u serveru a ja nemam pojma o tome.
Sad nije bitno ko je kriv ko nije,
bitno je da mi svi koji poisjecuju ovaj formo odgovore na moje pitanja
pitanje glasi :
1-sta vi mislite o svemu ovome??
2-Zasto me niko nije obavjestio o pojedinim desavanjima,
niko nije imao vremena ili je zapostavio kao sto sam ja forum i server??


NADAM SE BRZIM ODGOVORIMA I ISKRENIM S POSTOVANJEM ALMIR
Back to top Go down
https://angelofdarkness.forumotion.com/
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

POZDRAV ZA CLANOVE AOD-A Empty
PostSubject: Re: POZDRAV ZA CLANOVE AOD-A   POZDRAV ZA CLANOVE AOD-A I_icon_minitimeThu Apr 26, 2012 12:33 am

Mislim mislim mislim i smislio sam Smile salim se ovako, kao na odgovor na tvoje prvo pitanje.... Sam si rekao da nikoga nemozes naterati da dolazi na forum ili na server sto i ne pokusavam da radim vec sam ti rekao a i ovde sam napisao da ce od sad za neaktvine igrace ili ti clnove tima koji su neaktivni biti uvedene mere sankcionisanja. Npr, psovke na serverima vredjanje ostalih igraca itd. itd. itd. ( razlog zasto ne dozvoljam psovanje na serverima od strane nasih clanova tima po bilo kojoj osnovi da li je neko noob da li je neko low ili jos gore je taj da ostali igraci i clanovi nebi morali da trpe prozovike od te iste dece koja pokusavaju da vredjaju i prozivaju nas koji smo tu da bi igrali). Znaci ovako znam da si admin i na hanitka serveru i da si kod nas lider tima i admin da dosta vise vremena provodis na hantici nego kod nas i da radis mod jer se cujemo skoro svaki dan ( da nekazem svaki Smile ). Kao lider tima sto se tebe tice i tovjih obaveza na hantici imam razumevanje jer si se toga pre prihvatio jos dok mi nismo imali server tako da to prihvatam sa razumvanjem. Sto se tice foruma njega zapostavljas nemam neke primede za to sem nekih prijva za tim gde bi morao malo da se ukljucis da nam pomognes oko toga drugo nista. Kaosto i sam kazes terati nekoga da nesto radi sto on nece to necu niti zelim to zavisi samo od tebe. ( ovo nije upuceno samo tebi vec za sve).
Drugo pitanje o kakvim desavanjima i jos cemu je trebalo da te obavestimo konkretnije samo Smile? Ako si nesto video na forumu a niko te nije obavestio o tome odgovor mozes naci u odgvoru na prvo pitanje Smile. Neznam da li se secas sajt i forum koji smo napravili je iz toga razloga da svi clanovi tima mogu reci pitati sve ono sto oni zele reci, bas na forumu.





Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
 
POZDRAV ZA CLANOVE AOD-A
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» pozdrav :)) zelim da pogledate svi ovo
» Neodgovrno ponasanje clana!!!
» pozdrav svima
» Pozdrav Vojnici†Tim
» Cijenjena gospodo :D [PRIMLJEN]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: Pitanja i Predlozi-
Jump to: