Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Pozdrav Vojnici†Tim

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Vojnik†PuTeR

Vojnik†PuTeR


Broj poruka : 5
Datum upisa : 2012-03-04
Lokacija : Macedonia-Skopje

Pozdrav Vojnici†Tim Empty
PostSubject: Pozdrav Vojnici†Tim   Pozdrav Vojnici†Tim I_icon_minitimeSun Mar 04, 2012 8:44 am

Pozdrav AoD-klan

Ja sam PuTeR vecinom od Aod Klan me poznaju ja sam ADMIN i clan Vojnici†Tim pa hteo da porazgovaram sa Admini i clanovi AoD-klan oko neke probleme sto su nastali tekom nasem druzenje po serverima.
Prvi problem je sa Vojnik†OnceTooo (IVETA) na HANTIKA server je banovana bez potrebe ona je jedan odlican igrac i je vrlo posten igrac na svim serverima i trazim da je odbanujete sa server HANTIKA ako je to moguce.

Ja kako ADMIN Vojnici†Tim nikad nisam dozvolio da neki citer udze u Vojnici†Tim da srami nase ime i boje jer je nas tim jedan u najbolji u evrope sa mnogo dobijenim warovima.

Ja TVRDIM i stojim iza toga da niko od Vojnici†Tim ne koristi Wallhack i ostala slicna sranja koji clanovi AoD-klan optuzuju moje igrace po serverima Aod, HANTIKA , i ostalim serverima.

Ja sam licno bio tu na 03.02.2012g pomegu 22:00h i 01:00h kako vas clan Taby rekao mojem igracu Vojnik†K2 da je on citer i da koristi wallhack, problem je u tome da sam ja sedeo do njega kod K2 kuci pili smo kafu i bas se smijali na toga ovo uzeo za primer od mnogih necu da se shvati sad kao Taby je los igrac ili sta ti ja znam jednostavno sam ja bio tu kad se to desilo.

Hocu reci da AoD-ADMINI odluce dali Vojnici†Tim igraci smetaju za citeri i da mi to mene kazu ovde na vasem forumu kako bi ja zabranio svim Vojnicima da dolaze na AoD server i HANTIKA server.

Necu da dozvolim da neko pljuje po mene i mome klanu jer je bilo puno vremena potrebno da ovaj klan dostigne ovo nivo na kojem se sad nalazi i necu neko da to vredja moje muke i ostalim ADMINIMA oko selekciju clanova ovoga Klana.

Upoznao sam prekrasnih ljudi druziti se sa AoD-klan na vasem serveru i to nece da se pokvari samo hocu da se prestane da se vredja ime mojega klana na bilo koj server nije bitno dali je to na hantici, aod ili neki drugi server.

Ocekujem vas odgovor sto brze jer ovaj problem mora da se resi jer traje vise nekoliko dana.

Sa postovanje Vojnici†Tim
Back to top Go down
http://vojnici.ucoz.com/
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Pozdrav Vojnici†Tim Empty
PostSubject: Pozdrav Puter   Pozdrav Vojnici†Tim I_icon_minitimeSun Mar 04, 2012 11:45 am

Pozdrav Puter,
Ovako sto se tice ovog nesporazuma mislim da sam ti vec jednom rekao davno sto se tice tebe licno kad je bio problem da mozes da dolazis kod nas na server i da igras i dalje jer znamo da nekoristis nista sto nije dozvoljen o u ovoj nasoj maloj igri.... kao sto sam tebi rekao tako naravno nesmetram da neko od vojnika koristi bilo sta negovorim samo sa Ivetu ili K2 vec za ceo tvoj tim Vojnika. Kod nas ste uvek dobro dosli i sa vama volimo da igramo mislim da si to i sam video ponajmanje mi je vazan rezulatat tokom igre vec samo zabava. Upozno sam skoro sve vojnike i sa svima sam dobar ponajvise sa tobom, woozijem i boom-om najbolje vas pozanajem...

Glavno je da mozete i dalje da dolazite kod nas na server Angel Of Darkness .::AoD::. i uvek ste dobrodosli kao igraci i pre svega kao ljudi... Kao osnivac i lider naseg tima izvinjavam se u ime celog tima i naravno u svoje ime i nadam se da se ovo u buduce nece ponavljati, kao sto je bilo i tvom slucaju.

Taby nas je danas napustio sam i izvinuo se celom timu zbog toga i svog ponasanja... On je doabr decko malo brze plane Smile al sve u svemu takav je on i tu nista nemozemo da menjamo tako da je on sam odlucio da nas napusti...

Sto ste tice servera Angel Of Darkness .::AoD::. je zaseban server od HANTIKA[AoD] i jedan sa drugim nemaju nikakve veze ni po kom osnovu. Angel Of Darkness je server koji nas tim ima i to je nas server i mi na njemu odlucujemo o svemu bilo to da li je neko citer, da li neko vredja, psuje mi smo ti, tj nas 5 ja, Imi, Gjuro, Almir i XeroX o svemu sta se tu desava i kako se ko ponasa na serveru. Dok sa druge strane server HANTIKA[AoD] ima svoja pravila i svoje admine koji odlucuju o tome ko kako igra i sa cim igra kako se ko ponasa i tako dalje... HANTIKA[AoD] ima svog admina HRACIK Jiri to je decko koji tamo sve odlucuje na tom serveru, nas caln tima takodje i lidier tima Almir na tom serveru je takodje samo admin zaduzen za desvanja ali nema konacnu odluku o svemu, vec se Jiri tu pita za sve... Naravno Almir moze reci Jiriju da su Vojnici ok i posteni igraci (kao i sto sam gore rekao da jeste) al na njemu je da li ce on da odluci da li ce Ive moci da igra tamo. Jos jedno objasnjenje sto se tice samog naziva servera HANTIKA[AoD], HANTIKA nosi AoD iz jednog prostog razloga jer je tamo Almir jedan od admina i kao prijatelj Jirijev HANTIKA nosi to AoD toliko o tome.

Nadam se da ce se ova greska ispraviti da ce Ive moci da igra na HANTIKA[AoD] i da u buduce do ovga nece dolaziti i da cemo se i dalje druziti kao i do sad al bez optizavnja. Jos jednom se izvinjavcam u ime celog tima i nadam se da si shavitio ovo u vezi servera?

S postavanjem Angel Of Darkness Team... Lider tima John H.MIller


Last edited by John H.Miller on Sun Mar 04, 2012 10:44 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
.::AoD::.Almir




Broj poruka : 28
Datum upisa : 2012-02-25
Godina : 39
Lokacija : Bosna

Pozdrav Vojnici†Tim Empty
PostSubject: Pzdrav za KLAN VOJNICI   Pozdrav Vojnici†Tim I_icon_minitimeSun Mar 04, 2012 11:47 am

ovo sto se sad desilo za optuzivanja pojedinih igraca iz klana vojnici u nasem serveru angel of darkness,da varaju i slicne stvari.
od strane pojedinih clanova iz klana aod.
ja licno poznajem sve clanove vojnici klana kao i sto poznajem da niko od tih istih ne vara.
ipak mi ovde treba da se druzimo i da pomazemo jedni drugima kao sto je i do sad bilo.
Ja se zelim izvinut za neugodnosti koje su pretrpjeli clanovi klana vojnici.
I da potpuno sam siguran da se ovo nece ponovit vise nikad.
Back to top Go down
https://angelofdarkness.forumotion.com/
Vojnik†PuTeR

Vojnik†PuTeR


Broj poruka : 5
Datum upisa : 2012-03-04
Lokacija : Macedonia-Skopje

Pozdrav Vojnici†Tim Empty
PostSubject: pozz   Pozdrav Vojnici†Tim I_icon_minitimeSun Mar 04, 2012 12:14 pm

Prvo zao mi je sto vas Taby napustio i iskreno zalim o tome.
Sto se tice ivete za hantiku ja sam vas lepo razumeo i zamolio bih Almira da porazgovara sa hantika-ADMIN da ive odbanuje jer kako ste i sami rekli znate da ona ne vara i niko iz mojeg klana.

Meni je jako drago da ste mi brzo odgovorili i da smo resili ovaj mali nesporazum oko to sto sa vec naveo u mojem prethodnom postu i dalje cemo se mi druziti na serverima i pucati se za zabave nam isto kao vas nije bitan skor mi samo zelimo da se druzimo sa clanova AoD tima da bi postali prijatelji jer ova igra kako ja shvatam je jedno veliko druzenje.

Ja i moji clanovi cemo uvek dolaziti na AoD server da bi se druzili sa clanovima AoD i pucati koji war ili trening ili cisto onako od zabave a ne da je meni neki natprevar koji je bolji ili sta ti je ja znam.

Vase izvinjene je prihvaceno i dalje cemo se mi druziti i hocu da jos jednom kazem da mi je iskreno zao Sto Taby odlucio da napusti AoD klan ja razumem kako je Almir reko da je on nervozan i zivcan oko ove igre ja ga isto razumem i nadam se da ce on promeniti svoje misljenje da on ne treba da bude clan AoD iskreno mi je zao zbog toga....

Ja se zahvaljujem na na brzom odgovoru AoD-TIm i njegovi Admini.

Pozdrav Vojnici†Tim

Vojnik†PuTeR
Back to top Go down
http://vojnici.ucoz.com/
Sponsored content





Pozdrav Vojnici†Tim Empty
PostSubject: Re: Pozdrav Vojnici†Tim   Pozdrav Vojnici†Tim I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Pozdrav Vojnici†Tim
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Trening War! .::AoD::. vs "Vojnici"
» POZDRAV ZA CLANOVE AOD-A
» Training WaR "Vojnici" vs .::AoD::.
» pozdrav :)) zelim da pogledate svi ovo
» Neodgovrno ponasanje clana!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: Pitanja i Predlozi-
Jump to: