Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Obavestenje!!!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Obavestenje!!! Empty
PostSubject: Obavestenje!!!   Obavestenje!!! I_icon_minitimeMon Mar 05, 2012 12:47 pm

Neznam koliko ste upuceni, a verovatno ste videli da smo ostali bez dva clana Taby-ja i Tanga Sad tako da smo sad manji za dva dobra pre svega coveka i igraca. Sad
Taby je posle nekoliko problema koja nisu po pravilima tima dozovljena resio da sam izadje iz tima...Naravno da cemo se druizti sa njim i dalje jer je pre svega pokazao da je dobar drugi covek. Vrata tima za njega su otvorena uvek tako da kad odluci i ukoliko bude to zeleo moze da se vrati naravno bez ponavljanja stvari koje su do sada bile.Hvala za druzenje i igru sa nama i nadam se da cemo nastaviti posle ovoga da se druzimo kao i dok si bio kod nas u timu .Kao sto sam rekao pored Taby-ja napustio nas je i Tango dobra drug kao i dobar igrac iz razloga jer prelazi da igra na 1.3v i nece vise, koliko sam ja shavtio, igrati 1.0 jer mu najbolji ortak igra na 1.3v.Tango you are good palyer also good friend...thank you for everything and thanks for playing with us.

See ya

bee3
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Obavestenje!!! Empty
PostSubject: Re: Obavestenje!!!   Obavestenje!!! I_icon_minitimeMon Mar 05, 2012 9:15 pm

za tanga nisam znao :S....
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
 
Obavestenje!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Obavestenje 1!!!
» Obavestenje 2!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: Obaveštenja/Notifications-
Jump to: