Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Obavestenje 2!!!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Obavestenje 2!!! Empty
PostSubject: Obavestenje 2!!!   Obavestenje 2!!! I_icon_minitimeSat Mar 31, 2012 9:23 am

Pozdrav svima hteo sam da zamolim sve clanove tima u koliko prate desavanja na forumu da se malo ukljuce najvise ako nije problem oko prijava za tim. Potrebna je pomoc oko toga da bi seprijave sto brze i bolje realizovale. Da bi to fukcionisalo kako treba neophodna je vasa pomoc oko toga, jer na ovaj nacin kako sad radimo prijave samo zatrpavamo jednu za drugom i tako gomolamo prijave i dosta ljudi na taj nacin izvisi za svoju priavu.
Sto se ostalog tice kako zelite moja je zelja da se svi malo ukljucimo, malo vise ako je to moguce koliko ko moze ili koliko ko ima vremana al jedno 5. do 10. min moze svako, bar ja tako mislim.
Sto se tice samih prijava, ukoliko neko postavi prijavu samo da bi je postavio i posle cekao da ga zovnemo u tim i ne prati sta se deseva na njegovoj prijavi prijava ide off nakon 3 dana i jos bih vas pitao sta mislite da smanjimo prijem na 7 dana tj razmisljanje o tome da li ce neko biti primljen ili ne???

PS.Svi clanovi imaju pravo da kazu sta misle o novom igracu koji je podneo prijavu za tim o tome kakav je igrac kako se ponasa itd. itd. Na osnovu toga i na osnovu njegovog odziva prema pravilima prijema lideri tima donose odluku da li ce ili ne biti primljen.

Unapred se zahvaljujem svima i nadam se da cemo malo azurnije resavati takve vrste zadataka.

John H.Miller
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
XeroX

XeroX


Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 33
Lokacija : Zagreb/Samobor

Obavestenje 2!!! Empty
PostSubject: Re: Obavestenje 2!!!   Obavestenje 2!!! I_icon_minitimeSun Apr 01, 2012 6:12 am

evo ja bi nešto reko na ovo...možda ne odgovorim na svaki novi post, al možete bit sigurni da ih pročitam sve, jednom dnevno sam na forumu minimalno tako da se mene može ubrajat pod aktivne Very Happy (barem se nadam)...

a sad što se prijava tiće...slažem se za smanjenje na 7 dana...2 tjedna je ipak previše što se mene tiće...
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Obavestenje 2!!! Empty
PostSubject: Re: Obavestenje 2!!!   Obavestenje 2!!! I_icon_minitimeSun Apr 01, 2012 9:00 am

Ok X kazem samo u vezi prijava za tim da bi se one mogle brze zavrsavati da kaze svako sta misli da ljudi ne cekaju o tome se radi a ostale postove kako god ko zeli po svom izboru...
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Obavestenje 2!!! Empty
PostSubject: Re: Obavestenje 2!!!   Obavestenje 2!!! I_icon_minitimeMon Apr 02, 2012 6:41 am

Nekak mi se cini da nas 3 samo to gledamo...
Back to top Go down
Imi

Imi


Broj poruka : 63
Datum upisa : 2012-02-25
Lokacija : Montenegro

Obavestenje 2!!! Empty
PostSubject: Re: Obavestenje 2!!!   Obavestenje 2!!! I_icon_minitimeMon Apr 02, 2012 8:59 am

Sto se tice odgovora - u pravu ste, ali naravno da procitam sve. Nista mi ne promakne. Stvar je u tome sto,kod mene svi imaju NE dok ne "dokazu" suprotno. Na njima je da se potrude ako zele u klan jer tu ima dosta ljudi kojima je uci u klan kao popit casu vode. Princip danas udjem - sjutra odem ,svaki dan novi klan. Previse ima takvih. no 1 zuti

flower


Last edited by Imi on Mon Apr 02, 2012 10:58 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Imi

Imi


Broj poruka : 63
Datum upisa : 2012-02-25
Lokacija : Montenegro

Obavestenje 2!!! Empty
PostSubject: Re: Obavestenje 2!!!   Obavestenje 2!!! I_icon_minitimeMon Apr 02, 2012 9:05 am

I stavite da svi mogu vidjet rules. Da ne gube vrijeme na registraciju samo zbog toga. Idea
Back to top Go down
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Obavestenje 2!!! Empty
PostSubject: Re: Obavestenje 2!!!   Obavestenje 2!!! I_icon_minitimeMon Apr 02, 2012 6:44 pm

I od mene svi imaju NE dok ih nebudem video da se drze pravila za ulazak u tim kao sto negde u tim prijavama i pomenem gore da nije vazno ostaviti prijvau samo da bi je postavio i bio primljen. Od svih prijava samo je primljen mekimemo jel je igrao sa nama ima taj klan pored naseg stylaz al koliko vidim da ne nosi taj tag od ostalih ( mada sam mu vec rekao da ga napusti al eto jbg. ) nije niko jer samo postave priajvu misleci da je to i da ce biti primljen u tim.


Sto se tice registraicje to im je dva min. posla a pravila se vidi ko cita a ko ne cita Obavestenje 2!!! 3398954921 a vecina njih i ne dolazi kad postave prijavu na forum ni da pogleda da li je ili nije primljen.
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Obavestenje 2!!! Empty
PostSubject: Re: Obavestenje 2!!!   Obavestenje 2!!! I_icon_minitimeMon Apr 02, 2012 9:47 pm

John H.Miller wrote:


Sto se tice registraicje to im je dva min. posla a pravila se vidi ko cita a ko ne cita Obavestenje 2!!! 3398954921 a vecina njih i ne dolazi kad postave prijavu na forum ni da pogleda da li je ili nije primljen.

Takav od mene ima ne! I to veliko ne... Kad me pita na serveru jel je primljen... da mu se ne da ic na forum... grrr...
Back to top Go down
Mr.Bradley

Mr.Bradley


Broj poruka : 37
Datum upisa : 2012-03-08
Godina : 32
Lokacija : Pregrada

Obavestenje 2!!! Empty
PostSubject: Re: Obavestenje 2!!!   Obavestenje 2!!! I_icon_minitimeTue Apr 03, 2012 12:02 am

ja sam uvek tu...1 dnevno...Smile

procitam sve kaj ima novog...Smile

uglavnom ne odgovorim na svaku prijavu...jer za neke igrace i sami znate da nece uci...pa je onda bezveze stavljat NE...kad se zna da nece uci..Smile

to mi mislim na ovo padobrance poput flopy i shorpya i ovakvih likova...puste prijavu a nikad ih nema na serveru a nikad ni nisu probali igrat s nama...za njih samo unaprijed pisem crveni crveni

vidmo se dns na serveru,opet cu pwnati :war: :war:
Back to top Go down
Sponsored content





Obavestenje 2!!! Empty
PostSubject: Re: Obavestenje 2!!!   Obavestenje 2!!! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Obavestenje 2!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Obavestenje!!!
» Obavestenje 1!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: Obaveštenja/Notifications-
Jump to: