Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Pozdrav za clanove tima i clanove foruma

Go down 
2 posters
AuthorMessage
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Pozdrav za clanove tima i clanove foruma Empty
PostSubject: Pozdrav za clanove tima i clanove foruma   Pozdrav za clanove tima i clanove foruma I_icon_minitimeSat Mar 10, 2012 1:25 am

Pozdrav,

Drustvo pa gde ste, sta ima, sta radite? E nesto sam razmisljao da zatvorimo forum Sad nema nas mnogo na njemu sem nas nekoliko koji se trudimo da malo nesto uradimo u slobodno vreme da se malo zezamo na forumu... pa eto reko da vidim da li si vi slizate da mi zatvorimo ovaj nas novi forum za druznje predloge i zezanje???
Da znam, lepo pise u pravila nije obavezno ali je pozeljno (15.Aktivnost na forumu nije obavezna, ali je pozeljna.), da se malo druzimo pored svakednevne igre na serveru i pucanja da nesto i ovde razmenimo, neznam da li se slazete samnom. Mozda ne, al mislim da nam je forum zaista divan i prelep Smile cvet a bio bi verovatno jos i lepsi kad bi se malo vise svi mi ukljucili. Neki ga cak i nemaju, mi eto imamo, a slabo ga koristimo.
Ne zelim ja da vas teram na nesto sto ne zelite da radite tj. da posecujute forum rekao sam da nije obavezno samo sam hteo da znam ako neko ima razlog da nam kaze. Znam da je mozda monotono sve jedno te isto nije kao na facebook-u ovde nas ima dosta manje, al pokusajte da vasim idejama doprinesete necemu jos boljem i lepsem.
Forum nije otvoren samo za lidere tima vec i za sve clanove i naravno nase prijatelje koji zele da se druze sa nama da daju neki predlog, ideju, nesto pitaju itd. itd. itd. Tu smo svi da vidimo da razmotrimo da se dogovorimo da li to tako treba da li je to dobro, naravno kao i za prijave u tim svako od vas moze dati misljenje svoje za nekog od igraca koji se prijavo mozda ga znate, igrali ste sa njim, kako igra da li je cit igrac i jos mnogo toga (Prijave za tim se odnose samo za clanove tima.)
Eto ja samo zelim da znam sta je razlog slaboj poseti foruma i druzanju na forumu??? Naravno ponovaljma nezlim nikoga da teram da dolazi ovde i da pise da bi samo pisao, ako to zeli neka to i radi.

John H.Miller
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Pozdrav za clanove tima i clanove foruma Empty
PostSubject: Re: Pozdrav za clanove tima i clanove foruma   Pozdrav za clanove tima i clanove foruma I_icon_minitimeSat Mar 10, 2012 4:33 am

U potpunosti se slazem s tobom...
Back to top Go down
Gost
Guest




Pozdrav za clanove tima i clanove foruma Empty
PostSubject: Re: Pozdrav za clanove tima i clanove foruma   Pozdrav za clanove tima i clanove foruma I_icon_minitimeMon Mar 12, 2012 10:29 pm

I ja se slazem sa Millerkom Laughing
Back to top Go down
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Pozdrav za clanove tima i clanove foruma Empty
PostSubject: Re: Pozdrav za clanove tima i clanove foruma   Pozdrav za clanove tima i clanove foruma I_icon_minitimeTue Mar 13, 2012 12:45 am

Za sta se vas dvojica slazete da treba da zatvorimo forum Very Happy Very Happy Very Happy ili da ??? geek
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
Gjuro

Gjuro


Broj poruka : 278
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Voloder/Zagreb Hrvatska

Pozdrav za clanove tima i clanove foruma Empty
PostSubject: Re: Pozdrav za clanove tima i clanove foruma   Pozdrav za clanove tima i clanove foruma I_icon_minitimeTue Mar 13, 2012 2:44 am

Ja sam za to da stavljamo jos golih teta Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Pozdrav za clanove tima i clanove foruma Empty
PostSubject: Re: Pozdrav za clanove tima i clanove foruma   Pozdrav za clanove tima i clanove foruma I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Pozdrav za clanove tima i clanove foruma
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» POZDRAV ZA CLANOVE AOD-A
» Pravila Foruma
» Pravila Tima
» Nedolicno ponosanje clanova tima!!!
» Neodgovrno ponasanje clana!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: Ostalo/Other :: Neobavezni razgovori-
Jump to: