Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Server

Go down 
AuthorMessage
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Server Empty
PostSubject: Server   Server I_icon_minitimeSun Mar 18, 2012 1:22 am

Support Game HR support@game-hr.com
10:22 PM (14 hours ago)

"Postovani,
server istjece 22/03/2012, server je 1.0 verzija i bio je veca meta napada od ostalih servera. Postoji jedan fix koji je izisao u svijetu i stavili smo ga na sve servere kako ne bi nasi cod serveri sirili napade na druge servere. Trenutno postoji problem sto dolazni promet prema nama uzrokuje probleme te potrosi bandwidth i CPU. Napadi se desavaju vikendom te je onda znao server pucat, vec tjednima se isto desava jer ovo je jako veliki propust Activisona koji ga ne zeli zakrpat niti objaviti ista vezano za to posto je igra stara, ovakav problem imamo mi i svi hosteri jer za sad rijesenja nema sjediti za kompom, skenirati spojene ipove, banati ih i slati konstantno email datacentru da ih banaju u core ruteru.

Vec tjedan dana se trazimo rijesenje i programiramo alternativne skripte koje bi automatski dropale pakete i dodavale ipove koje napadaju direkt na ban listu, za sad smo u velikom napretku i nadamo se da ce za 2-3 dana biti komplet rijesenje automatskog bana flood napada s getstatus komandom.

Jucer i danas vjerojatno ste igrali na serveru i zamijetili da radi bez problema jer trenutno je sve pod kontrolom i bez ikakvih botova koji rade probleme."
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
Gost
Guest




Server Empty
PostSubject: Re: Server   Server I_icon_minitimeMon Mar 19, 2012 2:50 am

Ovo nisi ti pisao vec gjuro Very Happy
Back to top Go down
John H.Miller
Administrator
Administrator
John H.Miller


Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 40
Lokacija : Nova Varoš Srbija

Server Empty
PostSubject: Re: Server   Server I_icon_minitimeMon Mar 19, 2012 2:59 am

Blek Stena wrote:
Ovo nisi ti pisao vec gjuro Very Happy

Ovo sam ja kopirao sa gmail-a nisam pisao Very Happy Very Happy Inace ovo je dogovor od hostiga na pitanje kad nam istice server zato nemoj da se pravis pametan nego idi uci igraj geek war :laugh: Very Happy Very Happy Very Happy
PS. Da je Gjuro pisao on bi to i stavio tu, a ne ja Smile
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
Sponsored content





Server Empty
PostSubject: Re: Server   Server I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Server
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Team & Server :)
» NOVI SERVER PUŠTEN U RAD
» Novi AOD TDM Server
» Novi server
» Novi server je pusten u rad!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team :: .::AoD::. Centar :: Obaveštenja/Notifications-
Jump to: